Janikowski przekonany o wyniku walki wieczoru XTB KSW Colosseum 2! „Pierwsza, albo druga runda” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 01 czerwca 2023

W main evencie gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się już w tę sobotę, dojdzie do trylogii Khalidov vs Askham. Pojedynek ten wytypował Damian Janikowski.

Już w tę sobotę KSW powróci na Stadion Narodowy. 3 czerwca w klatce zobaczymy największe nazwiska polskiego MMA. W Main evencie Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem, do akcji powróci również Artur Szpilka, który zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Damian Janikowski o walce Khalidov vs Askham 3

Medalista igrzysk olimpijskich gościł ostatnio w studio Fansportu TV gdzie został zapytany o main event XTB KSW Colosseum 2. Janikowski stwierdził, że Khalidov na pewno przygotował sobie kilka akcji, którymi skończy Anglika.

„Mamed ma w sobie coś, czego nie ma żaden inny zawodnik. Przede wszystkim on jest wielopłaszczyznowy i potrafi z każdej pozycji bić się dobrze, coś wymyślić, a nawet tę walkę skończyć. Jeżeli na ostatniej walce weszło mu to kopnięcie, gdzie go gonił po przekroku, to już ma spokojnie przynajmniej ze dwie akcje przygotowane na coś podobnego. Schemat będzie podobny.”

Damian wytypował też zwycięstwo legendy KSW przed czasem. Co więcej, Janikowski uważa, że kibice nie zobaczą więcej, niż 2. rund.

Decyzji tutaj chyba nie będzie. Askaham z racji wieku może też się dobrze przygotował. Nie wiemy, bo się nie bił przez kontuzję… Ale myślę, że to nie będzie decyzja, to będzie pierwsza, albo druga runda. Mamed zrobi wszystko, żeby go po prostu czymś zaskoczyć i go rozbić.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments