UFC 291 Błachowicz zapowiada

Jan Błachowicz zapowiada UFC 291: „Mój styl i jego styl… to będą fajerwerki!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lipca 2023

Jan Błachowicz zamieścił na swoich profilach w social mediach krótką video zapowiedź gali UFC 291. W materiale video znalazła się wypowiedź Polaka, który zapowiada, że przez wzgląd na style walki obu zawodników w tym pojedynku nie zabraknie fajerwerków.

Jan Błachowicz zamieścił w social mediach krótką video zapowiedź nadchodzącej gali UFC 291. Polak wystąpi w co-main evencie hitowej gali UFC w Salt Lake City w stanie Utah. Polscy fani z niecierpliwością oczekują kolejnego występu Błachowicza za oceanem!

Były mistrz kategorii półciężkiej zmierzy się z Alexem Pereirą, byłym mistrzem kategorii średniej. Według słów matchmakera Micka Maynarda ten pojedynek nie został awansowany do miana rangi mistrzowskiej ponieważ najlepsza liga MMA na świecie chciała utrzymać walkę na poziomie tej, która wyłoni oficjalnego pretendenta do mistrzowskiego tytułu. Z tego względu także nie zdecydowano się na wprowadzenie tymczasowego pasa.

Gdzie oglądać UFC 291?

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca.

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:00, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Start transmisji z walki Błachowicz vs. Pereira: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Jan Błachowicz zapowiada UFC 291:

Jan Błachowicz zamieścił w sieci krótką video zapowiedź, na której mówi:

„Wiem, że ludzie chcą zobaczyć tę walkę ponieważ mój styl i jego styl, to będzie jak fajerwerki.”

Następnie w zapowiedzi na słowa Polaka odpowiedział Alex Pereira mówiąc:

„Będę narzucał tempo, chcę być agresywny, poruszać się do przodu i uderzać mocno. Moja walka z Błachowiczem, to będzie wojna.”

Materiał video jest częścią programu Odliczanie do UFC 291, który będzie miał premierę dziś późnym wieczorem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments