ufc teixeira błachowicz

Jan Błachowicz typuje wyniki UFC 283 Teixeira vs. Hill i Craig vs. Walker

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 stycznia 2023

Jan Błachowicz były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej wypowiedział się na temat dwóch zestawień w dywizji do 93 kg, które zestawiono na galę UFC 283 w Brazylii. Zawodnik WCA Fight Team wytypował wyniki starć Glover Teixeira vs. Jamahal Hill oraz Paul Craig vs. Johnny Walker. Na kogo stawia Błachowicz?

Na jutrzejszej gali UFC 283 w Rio de Janeiro dojdzie do dwóch bardzo ciekawych pojedynków w kategorii półciężkiej. W walce wieczoru Glover Teixeira podejmie Jamahala Hilla, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii do 93 kilogramów. Odliczanie do gali UFC 283 jest dostępne pod linkiem. Odliczanie do gali UFC 283: Teixeira vs. Hill, Figueiredo vs. Moreno 4 – pełny odcinek [VIDEO].

W starciu otwierającym główną kartę walk zmierzą się Paul Craig i Johnny Walker. To także jest zestawienie w limicie do 93 kg. Zapowiedź tego pojedynku możecie zobaczyć tutaj. Paul Craig vs. Johnny Walker – zapowiedź walki która otworzy główną kartę gali UFC 283 [VIDEO].

Jan Błachowicz w rozmowie z portalem FightSport ujawnił swoje typy na UFC 283.

Jak walki Teixeira vs. Hill i Craig vs. Walker wytypował Jan Błachowicz?

„Jamahal Hill to głównie stójka, młodość i głód zwycięstwa. Glover to wiadomo doświadczenie, on potrafi w stójce przetrwać potężne problemy i wrócić, kondycję ma nie do zajechania. Jak Teixeira obali i skontroluje to ciężko wyjść. Na papierze i w teorii wszystko wskazuje, że Glover powinien tę walkę wygrać.
W drugiej z walk raczej Paul Craig, jak się nie podpali, gdzieś okiełzna tę szaleńczą stójkę Walkera, to jak go wywróci to go skontroluje i podda, tak przewiduję.”

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0