Jan Błachowicz typuje walkę makhachev vs poirier

Jan Błachowicz typuje pojedynek Makhachev vs Poirier

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2024

Jan Błachowicz były mistrz organizacji UFC wypowiedział się na temat zbliżającej się walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej. Jak Błachowicz wytypował main event UFC 302?

W sobotę 1 czerwca na gali w Newark dojdzie do starcia między Islamem Makhachevem i Dustinem Poirierem. Dagestańczyk będzie bronił mistrzowskiego tytułu w pojedynku z doświadczonym Amerykaninem.

Jan Błachowicz podjął się zadania wytypowania pojedynku Makhachev vs Poirier. W trakcie rozmowy z dziennikarzem Jamesem Lynchem, były mistrz organizacji UFC powiedział:

– Mam nadzieję, że Dustin wygra tę walkę, ponieważ jego sparingpartnerem jest Mateusz Gamrot, więc ma dobre wsparcie. Jakbym miał stawiać pieniądze na zwycięzcę, to mój typ idzie na Islama.

Błachowicz sympatyzuje zatem z Amerykaninem przez wzgląd na udział Mateusza Gamrota w przygotowaniach Poiriera. Janek jednak wyraźnie zaznaczył, że gdyby w grę wchodziło postawienie pieniędzy to wytypowałby wygraną Islama Makhacheva.

Doskonałą walkę Makhachev vs Poirier, której stawką będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej znajdziesz w ofercie legalnych polskich bukmacherów.

Islam Makhachev
VS
Dustin Poirier
1 1.18
2 4.8
1 1.18
2 5
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments