Jan Błachowicz vs Alex Pereira zestawienie

Jan Błachowicz komentuje zestawienie z Alexem Pereirą na UFC 291: „Opowieść trwa. Historia nigdy się nie kończy.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 maja 2023

Jan Błachowicz za pośrednictwem twittera skomentował zestawienie z Alexem Pereirą. Były mistrz kategorii półciężkiej podejmie byłego mistrza kategorii średniej. Obu zawodników wiąże także to, że mają na koncie starcia z Israelem Adesanyą.

W nocy Dana White, prezes organizacji UFC ogłosił walkę Jan Błachowicz vs. Alex Pereira. Do pojedynku dojdzie 29 lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City w stanie Utah w USA. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Jan Błachowicz vs. Alex Pereira na UFC 291 w Salt Lake City!

Teraz Błachowicz skomentował w sieci to zestawienie. Co na temat walki z byłym mistrzem kategorii średniej napisał Polak?

„Wreszcie oficjalnie ogłoszono. 29 lipca zmierzę się z Alexem Pereirą. Opowieść trwa. Historia nigdy się nie kończy.”

Polak do wpisu dorzucił także ikonki zapewne mające nawiązywać do Legendarnej Polskiej Siły oraz do łucznika brazylijskiego plemienia Pataxo, z którego pochodzi „Poatan”.

Nim dojdzie do pojedynku Polaka z Brazylijczykiem wcześniej w octagonie będą meldowali się inni reprezentanci Polski. Na pierwszy ogień idzie Karolina Kowalkiewicz, która już w sobotę 20 maja wejdzie ponownie do octagonu. Poniżej podpowiadamy gdzie można oglądać i obstawiać galę na której wystąpi Łodzianka.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 21 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Bardzo zbliżone kursy wystawiono na pojedynek Karoliny Kowalkiewicz. Kurs na wygraną zawodniczki z Łodzi ustalono na 1.75 natomiast na wygraną Vanessy Demopoulos wystawiono kurs 2.08.

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments