Jamahal Hill zapowiada KO na… Aleksie Pereirze! „Wpadaj, zrobimy dym”

S
0
Opublikowano: 25 stycznia 2023

Niewykluczone, że w przyszłości Jamahal Hill podejmie Brazylijczyka, z którym przebywał w oktagonie podczas UFC 283. Amerykanin wyraził chęć na pojedynek z Alexem Pereirą!

Popularny „Poatan” znajdował się w narożniku Glovera Teixeiry podczas minionej gali w Rio de Janeiro. Niestety 43-letni Brazylijczyk zebrał porządne lanie od sporo młodszego Jamahala Hilla, który sięgnął po pas mistrzowski wagi półciężkiej. Kamery wyłapały, jak Amerykanin dziękował po walce narożnikowi przeciwnika, a zimnym wzrokiem skosił go Alex Pereira.

Nie od dziś wiadomo, że champion kategorii średniej nie jest fanem ścinania kilogramów i z łatwością wypełniłby limit wagi półciężkiej. Krążą plotki, jakoby „Poatan” miał stanąć do dwóch obron tytułu – najprawdopodobniej przeciwko Israelowi Adesanyi i Robertowi Whittakerowi, – po czym zmieniłby dywizję.

Taki pomysł bardzo podoba się Jamahalowi Hillowi. Nie wiadomo oczywiście, czy „Sweet Dreams” wciąż będzie dzielił i rządził w kategorii półciężkiej. Jeśli Jiri Prochazka nie zdąży się wykurować w najbliższym czasie, Amerykanin spotka się prawdopodobnie z Magomedem Ankalaevem, a w kolejce czeka też jeszcze Jan Błachowicz. Nowo koronowany champion w wywiadzie dla „Middle Easy” przyznał jednak, że podoba mu się idea zestawienia z Pereirą.

„Słyszałem, że może przyjść do półciężkiej. Wpadaj, chłopcze! Decyzja należy do niego. Ale tak, mogę mu wpi***olić! Wpadaj, chłopaku, zrobimy dym. Widziałem na żywo w Nowym Jorku, jak zdobywał pas. Z całym szacunkiem dla Izzy’ego, ale wy*ebię nokaut na Pereirze!”

Zostaw ocenę
0
0