Jamahal HIll Glover Teixeira

Jamahal Hill przed walką z Gloverem Teixeirą: „Nie widziałem w jego oczach tego samego ognia, który jest we mnie.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 stycznia 2023

Jamahal Hill odpowiadał na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej przed galą UFC 283 w Rio de Janeiro. Amerykanin został zapytany o to jak ocenia Glovera Teixeirę po spotkaniu twarzą w twarz. Hill wie, że pojedynek z Brazylijczykiem będzie dla niego największym testem w karierze, uważa że Teixeira jest gotowy na walkę jednak będzie to zbyt mało.

Jamahal Hill (11-1, 1NC) jest bez wątpienia największym wygranym całego zamieszania związanego z mistrzowskim pasem kategorii półciężkiej. Amerykanin niespodziewanie stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego trofeum.

Rywalem „Sweet Dreamsa” będzie nie kto inny jak doświadczony weteran Glover Teixeira. Dla 31-letniego Hilla starcie z byłym mistrzem dywizji to bez wątpienia największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Oto co Jamahal powiedział przed walką z Gloverem:

„Jestem głodny, gotowy by zabić. Za każdym razem gdy staję twarzą w twarz z rywalem czy to na spotkaniu medialnym czy w octagonie możecie dostrzec różnicę w mym spojrzeniu. Widzicie gościa gotowego do rywalizacji, jestem zabójcą. Widziałem w jego oczach trochę ognia, widać że jest gotowy. Można powiedzieć, że bywał w takich sytuacjach i jest gotowy by przez nie przejść jednak nie widziałem w jego oczach tego samego ognia, który jest we mnie. To będzie największy test w mojej karierze przez wzgląd na to na jakim poziomie walczył Glover i z kim rywalizował przez wiele lat kariery i to jak bardzo jest doświadczony.”

Zostaw ocenę
0
0