anthony smith vs carlos ulberg na ufc 303 jamahal hill kontuzjowany

Jamahal Hill doznał kontuzji kolana. Anthony Smith wskoczył do rozpiski UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2024

Jamahal Hill doznał kontuzji kolana, która wykluczyła go z udziału w gali UFC 303. Nowym rywalem Carlosa Ulberga został weteran Anthony Smith.

Organizacja UFC przez długie dni nie dawała kibicom żadnych informacji na temat tego co dzieje się z main eventem gali UFC 303. Jak się okazało sytuacja była bardzo skomplikowana, gdyż posypał się nie tylko main event, ale także i co-main event.

Jamahal Hill doznał kontuzji kolana i nie będzie w stanie wejść do octagonu na gali UFC 303 w Las Vegas. 29 czerwca rywalem Carlosa Ulberga będzie Anthony Smith. „Lionheart” wskoczył do rozpiski wydarzenia jednak pojedynek stracił rangę co-main eventu.

Najwięcej zatem stracił Ulberg, który miał się bić w drugiej walce wieczoru, a przyjdzie mu otworzyć główną kartę pojedynkiem z zawodnikiem o zupełnie innym stylu walki.

Walka Anthony Smith vs Carlos Ulberg oczywiście została zakontraktowana w limicie kategorii półciężkiej. Do gali zostało mało czasu i eksperci oraz fani mają wątpliwości czy Smith zdoła wypełnić limit wagowy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments