Turner vs Hooker UFC

Jalin Turner vs. Dan Hooker na UFC 285

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2023

Dan Hooker w rozmowie z TheMacLife ujawnił, że jego kolejnym rywalem będzie Jalin Turner. Zawodnicy zmierzą się 4 marca na gali UFC 285 w T-Mobile Arena w Las Vegas. W walce wieczoru tego wydarzenia dojdzie do starcia Jona Jonesa z Cirylem Gane.

Dan Hooker nie jest zawodnikiem, który lubuje się w łatwych zadaniach. „The Hangman” to jeden z tych fighterów, którzy zawsze zostawiają w octagonie całe serducho i podejmują najcięższe możliwe wyzwania. Pewnie dlatego zawodnik z Nowej Zelandii zgodził się na pojedynek z Jalinem Turnerem.

W oczy rzuca się bardzo interesująca statystyka przedstawiająca to jak przed walką z Hookerem prezentowali się jego rywale w octagonie. Spójrzcie na listę z jakimi seriami zawodnicy „podchodzili” do walki z Danem.

Paul Felder: 5-1 w ostatnich sześciu walkach
Dustin Poirier: 5-1 w ostatnich sześciu walkach
Michael Chandler: 5-1 w ostatnich sześciu walkach
Nasrat Haqparast: 5-1 w ostatnich sześciu walkach
Islam Makhachev: 8-0 seria zwycięstw
Arnold Allen: 8-0 seria zwyciestw
Claudio Puelles: 5-0 seria zwycięstw
Jalin Turner: 5-0 seria zwycięstw

W ten sposób płynnie możemy przejść do Jalina Turnera, który został wymieniony jako ostatni. 27-letni Amerykanin zanotował pięć kolejnych zwycięstw czym wypracował sobie szansę pojedynku z tak uznanym nazwiskiem jak Hooker. Co ciekawe to właśnie „Tarantula” jest zawodnikiem notowanym o oczko wyżej niż Hooker. Śmiało można jednak powiedzieć, że ta walka wyłoni fightera, który wskoczy do walk o najwyższe cele.

W walce wieczoru gali UFC 285 zmierzą się Jon Jones i Ciryl Gane, stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Zostaw ocenę
0
0