Jalin Turner UFC 285

Jalin Turner przed UFC 285: „Pokonam Mateusza i…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Jalin Turner na konferencji prasowej przed galą UFC 285 odpowiadał na pytania dziennikarzy. Amerykanin został zagadnięty o to jak zapatruje się na zmianę rywala, gdyż pierwotnie miał zmierzyć się z Danem Hookerem.

Jalin Turner miał na UFC 285 walczyć z Danem Hookerem, ten jednak doznał urazu i wycofał się ze startu w wydarzeniu. W miejsce „Hangmana” do rozpiski wskoczył Polak Mateusz Gamrot.

Na konferencji prasowej dziennikarze zapytali Turnera o to jak podchodzi do tej zmiany:

„To jest zdecydowanie większa walka dla mnie. On jest notowany wyżej ode mnie, więc bez wątpienia jest to ważniejszy pojedynek.”

Następnie Jalin sam zabawił się w dziennikarza i wskazał pytanie, którego unikają dziennikarze:

„Myślę, że ostatnim pytaniem na jakie chcecie bym odpowiedział jest: „Jak wygląda grappling Jalina? Jak prezentuje się to, jak tamto? Pokonam Mateusza i sprawię, że ludzie przestaną poddawać w wątpliwość moje umiejętności parterowe i obronę przed sprowadzeniami. Jestem gotowy na to wyzwanie. Możecie mi nie wierzyć, ale nawet kiedy moim rywalem na papierze był Hooker to wtedy też trenowałem obrony przed obaleniami, spodziewałem się że Dan nie będzie sobie radził ze mną w stójce i będzie chciał obalać, także wszystko świetnie się spięło.”

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji bukmachera, przygotowanej specjalnie z okazji występu Mateusza Gamrota na gali UFC 285.

200 zł za zwycięstwo Mateusza Gamrota

Specjalna promocję na niedzielną walkę Mateusza Gamrota na gali UFC 285. Tym razem Polak zmierzy się z Jalinem Turnerem. Za wytypowanie zwycięstwa Gamrota do zdobycia jest 200 zł bonusu.

Szczegóły poniżej: 


Odbierz bonus tutaj


1. W dniach 01-05.03.2023 do momentu rozpoczęcia walki Mateusz Gamrot vs Jalin Turner zarejestruj konto w Fortunie.
2. Wpłać na swoje konto w Fortunie minimum 30 zł
3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mateusza Gamrota z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł brutto . Tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę.
4. Jeżeli kupon, który postawiłeś na wygraną Gamrota okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego

Konto w eFortuna.pl założysz tutaj w 30 sekund. Za samą rejestrację zgarniesz też dodatkowo 200 zł i 3 zakłady bez ryzyka – łącznie do 600 zł.

WAŻNE! Pamiętaj, że galę UFC 285 w całości za darmo obejrzysz właśnie na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl – wystarczy założyć konto.

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs Turner?

Zostaw ocenę
0
0