wikłacz wskazał kolejnego rywala

Jakub Wikłacz wskazał z kim zmierzy się w kolejnej obronie pasa

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 czerwca 2024

Jakub Wikłacz udanie obronił mistrzowski tytuł na gali KSW 95 w Olsztynie. Po evencie Wikłacz wskazał z kim spodziewa się walczyć w następnej obronie pasa.

W ciągu siedmiu lat Jakub Wikłacz przegrał zaledwie jedną walkę z Sebastianem Przybyszem. Poza tym „Masa” notował same świetne występy, dokładając do rekordu kolejne wygrane.

Na gali KSW 95, Wikłacz udanie obronił mistrzowski tytuł w piątym starciu z Sebastianem Przybyszem. Po tym zwycięstwie obaj zawodnicy przyznali, że ich historia już się zakończyła.

Już po gali KSW w Olsztynie rozgorzała dyskusja na temat tego z kim w kolejnym występie powinien zmierzyć się Wikłacz. Co na ten temat powiedział mistrz KSW? Okazuje się, że Wikłacz spodziewa się iż Miljan Zdravković i Oleksii Polishchuk zmierzą się w eliminatorze, który wyłoni pretendenta.

– Miljan Zdravković i Oleksii Polishchuk pewnie zrobią walkę między sobą. Ja w tym czasie się wyleczę i wtedy zapewne zrobimy starcie z wygranym tego pojedynku. Chyba, że KSW ma inne plany. Na pewno potrzebuję dłuższych wakacji, ale mogę zawalczyć z jednym lub drugim. Nie robi mi to różnicy.

Oczywiście Wikłacz doznał kilku głębokich rozcięć w walce z Sebastianem Przybyszem, więc zgodnie z tym co powiedział, będzie potrzebował czasu by się wyleczyć. Spodziewamy się jednak powrotu mistrza do okrągłej klatki pod koniec 2024 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments