jakub wikłacz pokonał przybysza i obronił pas ksw video

Jakub Wikłacz w niesamowitym stylu udusił Sebastiana Przybysza [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 czerwca 2024

Na gali KSW 95 odbyła się walka o pas mistrzowski kategorii koguciej. Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz spotkali się po raz piąty.

W main evencie gali KSW w Olsztynie doszło do piątego pojedynku Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. Wikłacz, który wychował się i trenował w Arrachionie Olsztyn mógł liczyć na wsparcie kibiców.

Sebastian Przybysz zapowiadał, że po kontuzji wróci mocniejszy i weźmie srogi rewanż za wydarzenia, które rozegrały się podczas czwartego pojedynku. Jaki był wynik walki wieczoru KSW 95?

Wikłacz zaatakował frontalnym kopnięciem. Przybysz odgryzł się celnym ciosem. Wikłacz stara się iść do przodu, a Sebastian Przybysz nastawił się na pracę z kontry. Trafia prostymi Jakub jednak Sebić odpowiada ciosem na cios. Dużo kopnięć ze strony Wikłacza. Dużo akcji z obu stron, zarówno prostych jak i efektownych kopnięć. Dobry prawy Wikłacza. Pośliźnięcie Wikłacza, Przybysz ucieka jednak Kuba szybko chce wyłapać nogę zawodnika Mighty Bulls. Parteru jednak nie będzie. Dobra końcówka rundy.

Kilka celnych ciosów Przybysza. Wikłacz rusza do przodu. Bardzo dobra kombinacja ze strony Sebastiana, który wyprowadził kilka kopnięć i zakończył akcję prostym. Jakub Wikłacz ciut wolniej, mniej aktywnie. Dobry, mocny cios mistrza. Jakub Wikłacz trafia kopnięciem i wskakuje do gilotyny. Zawodnicy padają na matę i Wikłacz dusi Przybysza. Koniec walki!

Jakub Wikłacz poddał Sebastiana Przybysza w drugiej rundzie (gilotyna)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments