Jakub Wikłacz przed KSW 95

Jakub Wikłacz przed KSW 95: Oddzielam historię grubą kreską, to nowy pojedynek

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 27 maja 2024

Jakub Wikłacz na gali KSW 95 zmierzy się z Sebastianem Przybyszem. Wikłacz twierdzi, że zapomina o przeszłości i skupia się wyłącznie na nadchodzącej walce o pas.

W walce wieczoru gali KSW 95, która odbędzie się w olsztyńskiej hali Urania, lokalny bohater i mistrz wagi koguciej Jakub Wikłacz stanie do rywalizacji z Sebastianem Przybyszem, numerem jeden rankingu tej kategorii wagowej.

Mimo iż zawodnicy mają za sobą bogatą historię starć, w których Wikłacz odniósł dwa zwycięstwa, raz wygrał Przybysz, a raz był remis to Kuba przed galą KSW w Olsztynie nie myśli o przeszłości.

– Mimo, że to jest piąta walka, że nasza historia była bardzo różnorodna, a ostatnie starcie zakończyło się tak, jak się zakończyło, oddzielam to grubą kreską. To jest kompletnie inny, nowy pojedynek, tworzymy nową historię. Wyjdziemy do klatki i zaczynamy wszystko od nowa. Każdy z nas ma zawsze jakieś niespodzianki i ta walka na pewno będzie kompletnie inna od poprzednich czterech.

Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz zmierzą się w piątek 7 czerwca na gali KSW 95 w Olsztynie. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii koguciej.

Walkę Wikłacz vs Przybysz 5 możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

Jakub Wikłacz
VS
Sebastian Przybysz
1 1.35
2 3.2
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tts
29 dni temu

Ja p…dolę, ile można?