Wikłacz vs Martins XTB KSW Colosseum 2

Jakub Wikłacz i Werlleson Martins – droga do XTB KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 maja 2023

Początkowo podczas gali XTB KSW Colosseum 2 Jakub Wikłacz miał zmierzyć się z Zuriko Jojuą, ale ten musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji więzadła w kolanie. W jego miejsce wskoczył były pretendent do mistrzowskiego tytułu, Werlleson Martins.

Dla Jakuba Wikłacza starcie na Stadionie Narodowym będzie pierwszą obroną pasa zdobytego w starciu z Sebastianem Przybyszem. Do walki mistrzowskiej doszło w grudniu zeszłego roku podczas XTB KSW 77. Panowie na przestrzeni pięciu rund zaprezentowali niesamowitą, głównie parterową konfrontację, w której sytuacja odwracała się jak w kalejdoskopie.

Po 25 minutach rywalizacji to Jakub Wikłacz okazał się lepszy i to jego sędziowie wskazali zwycięzcą pojedynku. Tym samym Jakub został nowym mistrzem kategorii koguciej KSW. Starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru.

Jakub ma za sobą pięć pojedynków w okrągłej klatce KSW. Zadebiutował w niej w roku 2020 i musiał wówczas uznać wyższość Sebastiana Przybysza. Od tamtej pory nie przegrał już jednak żadnej walki. Wygrał z Patrykiem Surdynem, Antunem Račiciem i Bruno Augusto Dos Santosem, a na końcu zrewanżował się Sebastianowi Przybyszowi za wcześniejszy pojedynek

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Werlleson Martins – droga do XTB KSW Colosseum 2

Werlleson Martins po raz drugi stanie przed szansą walki o mistrzowski tytuł KSW i po raz drugi zastąpi w tym boju Zuriko Jojuę. W kwietniu roku 2022 podczas gali KSW 69 Brazylijczyk wskoczył do pojedynku o pas mistrzowski z Sebastianem Przybyszem.

Mimo wejścia do walki w zastępstwie, konfrontacja okazała się spektakularna. Zawodnicy dali walkę pełną zwrotów akcji, w której obaj lądowali na deskach i po ciężkich chwilach wracali do gry. Kibice zobaczyli zarówno efektowne i mocne wymiany stójkowe, jak również parterowe konfrontacje z brutalnym ground and pound. Dopiero piąta odsłona starcia przyniosła rozstrzygnięcie. Po kilku stójkowych wymianach Polak obalił, zdobył plecy rywala i duszeniem zmusił go do poddania się. Starcie Martinsa z Przybyszem zostało wybrane walką wieczoru gali KSW 69, a obaj zawodnicy nagrodzeniu bonusami.

Po tym pojedynku Martins zmierzył się z Pawłem Polityłą i wygrał z nim na punkty. Natomiast w kwietniu tego roku starł się z Patrykiem Surdynem i znokautował go w trzeciej odsłonie pojedynku.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Jakub Wikłacz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.30, natomiast na wygraną Werllesona Martinsa ustalono kurs wysokości 3.27.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

źródło: oficjalna strona internetowa federacji KSW

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments