jakub kaszuba mistrzem pfl niesamowity comeback video

Jakub Kaszuba mistrzem PFL! Niesamowity comeback Polaka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 grudnia 2023

Jakub Kaszuba wystąpił w finałowej walce play-offów PFL na gali w Dublinie. Polak walczył z Johnem Mitchellem o pas mistrza Europy w kategorii lekkiej.

Niepokonany Jakub Kaszuba wszedł dziś po raz kolejny do klatki organizacji PFL. Kickbokser mieszkający w Jacksonville na Florydzie w drodze do finałowej gali w Dublinie zanotował wygrane nad Maximem Radu oraz Dylanem Tukiem.

Kaszuba stoczył dziś pojedynek z Johnem Mitchellem. Na drodze Polaka stanął zatem kolejny Irlandczyk. Walkę Mitchell vs. Kaszuba zakontraktowano na pięć rund. Który z zawodników był górą na finałowej gali PFL Europe w 3Arena w Dublinie?

PFL: Mitchell vs. Kaszuba – wynik

Obaj zawodnicy rozpoczęli od ataków prostymi i od kopnięć. Polak jest aktywniejszy jak chodzi o uderzenia bokserskie. Walczący przed własną publicznością Mitchell skupia się na low kickach. Po kilku celnych ciosach na głowę rywala Kaszuba dwukrotnie zaatakował korpus oponenta. John mocno okopał nogę wykroczną Jakuba. Niesamowita sytuacja rywal trafia Polaka front kickiem i ponawia atak jednak Kaszuba jakimś cudem przetrwał to natarcie. Mitchell wciąż atakuje i okopuje nogę Polaka. Ładna kombinacja Jakuba jednak Mitchell ponownie trafia front kickiem. Mocna runda Irlandczyka, który na pewno zgarnie ją na kartach punktowych.

Kaszuba rozpoczyna od high kicka i szybko przechodzi w klincz gdzie korzysta z brudnego boksu. Jakub ma problem z poruszaniem się do przodu przez opuchliznę na lewej nodze. Mitchell stara się trzymać Polaka na dystans. Kilka ciosów w klinczu. Ładne uderzenie Kaszuby po rozerwaniu. Niebywałe! Kaszuba trafia pod siatką, zaczyna zasypywać Mitchella a to kolanami, a to pięściami. W pewnym momencie Irlandczyk osunął się na matę i choć próbował się podnieść to siła uderzeń Jakuba Kaszuby była zbyt wielka. Jakub Kaszuba notuje niesamowity comeback i zostaje mistrzem Europy!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments