Jake Paul przegrał z Furym

Jake Paul vs. Tommy Fury – sensacyjny wynik. Skrót walki [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Sensacyjnie zakończył się pojedynek Jake’a Paula z Tommym Furym. Zakontraktowane na osiem rund starcie bokserskie trwało pełen dystans. Jaki wynik padł w walce Jake Paul vs. Tommy Fury?

Pojedynek, który odbywał się w Diriyah Arena cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno jak chodzi o sprzedaż PPV jak i ilość zasięgów wykręcanych w mediach społecznościowych.

Starcie Jake Paul vs. Tommy Fury było zakontraktowane na zasadach bokserskich na dystansie ośmiu rund. W pewnym momencie Paul ustrzelił Fury’ego, a ten poleciał do tyłu jednak sędzia ringowy uznał, że to pośliźnięcie a nie celny cios sprawiło, że Fury opadł na deski.

Jak chodzi o przebieg pojedynku to obaj zawodnicy mieli lepsze i gorsze momenty jednak ogółem walka była wyrównana. Nie może zatem dziwić niejednogłośna decyzja sędziów.
Sędziowie punktowali: Omar Mintun Sr 73-76, Mike Ross 75-74 Daniel Van de Wiele 73-76.

Fani Jake’a Paula byli mocno rozczarowani, gdy odczytano werdykt, gdyż tylko jeden sędzia Mike Ross punktował wygraną Paula natomiast sędziowie Mintun Se oraz Van de Wiele wypunktowali wygraną Fury’ego.

Skrót walki Jake Paul vs. Tommy Fury

Zostaw ocenę
0
0