Jake Paul o zarobkach Ngannou

Jake Paul na temat zarobków Ngannou za walkę z Furym: „Francis otrzyma 8 cyfrową kwotę, a nie 8 milionów!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 lipca 2023

Jake Paul wypowiedział się w sieci na temat wypłaty Francisa Ngannou za pojedynek z Tysonem Furym. Paul, który podobnie jak Ngannou dołączył do organizacji PFL ma zapewne dobre informacje na temat tego ile za walkę bokserską zarobi były mistrz UFC.

Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono walkę Francisa Ngannou z Tysonem Furym. Starcie oczywiście odbędzie się na zasadach bokserskich. Natychmiast w sieci rozgorzała dyskusja na temat zarobków byłego mistrza UFC za to starcie. Część fanów była niezadowolona i mylnie odczytała przekazywane przez dziennikarzy wiadomości.

Na ten temat postanowił się wypowiedzieć Jake Paul, który sam w przyszłym miesiącu także wejdzie do bokserskiego ringu w starciu z Natem Diazem. Amerykanin odniósł się do kwoty 8 milionów, którą ludzie mylnie przekazują na twitterze. Paul wyjaśnił sprawę.

Jake Paul na temat zarobków Ngannou:

Jake Paul zwrócił się na twitterze do wszystkich komentujących tak, aby wyjaśnić skąd nagle w sieci pojawiła się suma 8 milionów:

„Francis otrzyma 8 cyfrową kwotę, a nie 8 milionów. Zrozumcie to. Do wszystkich geniuszy twittera: 8 cyfrowa kwota to co najmniej 10 000 000 dolarów (10M$). Francis zasłużył na taką pensję.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments