jake paul vs mike perry walka bokserska 20 lipca

Jake Paul kontra Król Przemocy! Mike Perry zastąpi Tysona!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 czerwca 2024

Jake Paul i Mike Perry mają się zmierzyć 20 lipca. Król przemocy z organizacji BKFC zastąpi zatem Mike’a Tysona w pierwotnie planowanym terminie walki.

Wygląda na to, że Jake Paul nie zamierza bezczynnie czekać na to, aż Mike Tyson dojdzie do zdrowia. Zagraniczne portale informują o tym, że ludzie z obozu youtubera przekazali iż Jake Paul stoczy pojedynek z Królem Przemocy. Walka Jake Paul vs Mike Perry ma się odbyć 20 lipca, czyli w terminie w którym Amerykanin miał się zmierzyć z „Iron” Mikem.

Mike Perry to oczywiście niepokonany mistrz organizacji BKFC, który od momentu odejścia z UFC pokonał w walkach na gołe pięści takich rywali jak Michael Venom Page, Luke Rockhold, Eddie Alvarez czy Thiago Alves.

Walka Jake Paul vs Mike Perry ma się oczywiście odbyć na zasadach bokserskich, zatem Perry straci jeden ze swoich atrybutów w postaci gołych pięści. „Platinum” walczył już co prawda w boksie w 2015 roku jednak był to łącznie dopiero jego trzeci zawodowy start w sportach walki i został znokautowany przez Kennetha McNeila w czwartej rundzie.

Jeśli faktycznie dojdzie do walki Paul vs Perry to nikt już nie będzie mówił o tym, że Jake wybiera sobie podstarzałych doświadczonych rywali, którzy walczą wyłącznie w MMA. Król Przemocy jest bowiem rywalem, który zdecydowanie lepiej czuje się w bokserskim ringu aniżeli w octagonie UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments