jake paul nate diaz twarza w twarz

Jake Paul i Nate Diaz twarzą w twarz przed walką [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2023

Jake Paul i Nate Diaz stanęli twarzą w twarz na konferencji prasowej! Paul, który zyskał sławę prowadząc kanał na platformie youtube od kilku lat rozwija się pod kątem umiejętności pięściarskich i regularnie toczy bokserskie boje.

Kiedy miesiąc temu ogłaszano pojedynek Jake’a Paula z Natem Diazem wielu fanów byłego zawodnika UFC przecierało oczy ze zdumienia. Wszyscy spodziewali się bowiem występów Nate’a w federacji Rizin, której logo Amerykanin zamieścił nawet na swoich profilach w mediach społecznościowych. Okazało się jednak, że oferta walki z youtuberem była na tyle korzystna, że nie sposób było z niej zrezygnować. Przy okazji ogłoszenia zestawienia Jake Paul zapowiedział, że 5 sierpnia odbędzie się pogrzeb Nate’a.

Teraz zawodnicy stanęli twarzą w twarz na konferencji przed sierpniową galą. Paul próbował najpierw zbliżyć się do Diaza, a następnie zaczął wymachiwać rękami. Diaz chwycił jedną z rąk rywala jednak po chwili obaj się uspokoili i odwrócili się przodem do reporterów spokojnie pozując do zdjęć.

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments