jailton almeida wyzwał do walki ciryla gane

Jailton Almeida wyzwał do walki Ciryla Gane: „Skończę go w trzeciej lub czwartej rundzie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2024

Jailton Almeida zanotował wygraną na gali UFC 302. Brazylijczyk po zwycięstwie wyraził chęć stoczenia walki z Cirylem Gane na gali w Paryżu.

Jailton Almeida dopisał do rekordu kolejną wygraną na gali UFC w Newark. Tuż po zakończeniu wydarzenia w Prudential Center, na konferencji prasowej Brazylijczyk powiedział, że podoba mu się zwiedzanie świata i wygrywanie.

Almeida otwarcie wyzwał do walki Ciryla Gane jednak dość zaskakująco przyznał również, że jeśli Gane nie będzie chciał się z nim bić to stoczy walkę z innym rywalem. Najwyraźniej dla Jailtona ważniejszy jest po prostu sam występ w Paryżu.

– W tym tygodniu zwiedziłem Statuę Wolności w Nowym Jorku i bardzo mi się to spodobało, więc teraz chcę zwiedzić wieżę Eiffla. Chcę troszkę zwiedzić ten świat, a tak się składa, że Ciryl Gane będzie tam walczył w walce wieczoru. Tak czy inaczej, chcę zawalczyć w Paryżu. Jeśli dostanę Ciryla to świetnie. Jeśli nie będzie chciał się ze mną zmierzyć, to zawalczę tam z kimkolwiek innym.

Pytanie jak będzie z dostępnością Ciryla Gane w danym terminie. Reprezentant Francji wciąż pracuje na planie produkcyjnym filmu. Gane może nie chcieć rozpoczynać przygotowań tuż po zakończeniu pracy nad filmem. Mimo to Jailton szybko pokusił się o przedstawienie swoich przewidywań na przebieg walki z Gane.

– Każda walka jest inna, ale na pewno dążyłbym do poddania. Nie wiem, czy dokonałbym tego tak szybko, jak zrobił to Jon Jones, bo nie sądzę, że Ciryl się wtedy tego spodziewał, ale przewiduję, że skończę go w trzeciej lub czwartej rundzie, jeśli byłaby to pięciorundowa walka wieczoru.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments