jailton almeida przegrał charytatywną walkę z borgesem zespół downa

Jailton Almeida przegrał charytatywną walkę z Alvaro Borgesem – zawodnikiem z zespołem downa [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 stycznia 2024

Jailton Almeida topowy zawodnik UFC w kategorii ciężkiej wziął udział w charytatywnej gali, na której stoczył walkę z Alvaro Borgesem. Młody chłopak jest osobą z zespołem downa jednak kocha sport i chce rywalizować w MMA.

Jailton Almeida pozostaje niepokonany w octagonie organizacji UFC. Mimo, że Brazylijczyk szykuje się już do kolejnego startu to znalazł czas by wziąć udział w charytatywnej gali.

Popularny „Malhadinho” postanowił wesprzeć szczytny cel i zmierzył się z Alvaro Borgesem, zawodnikiem z zespołem downa. Borges mimo przeciwności pokochał brazylijskie jiu-jitsu oraz MMA i uwielbia spędzać czas na macie na ciężkich treningach.

Almeida wszedł do klatki z Alvaro i po krótkim pojedynku przegrał przez armbara. Oczywiście z perspektywy Almeidy wszystko było ukartowane jednak dla zdecydowanie mniejszego gabarytowo Borgesa taka potyczka była wielkim przeżyciem, a zwycięstwo zapewne dało mu jeszcze więcej radości.

Trzeba przyznać, że okazując dobre serce i wspomagając szczytny cel Jailton Almeida zapewne zyskał kolejne grono sympatyków.

Zostaw ocenę
7
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments