UFC Almeida wyzwał Tuivasę

Jailton Almeida chce walczyć z rywalem który stoczył 13 walk w UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 maja 2023

Jailton Almeida obrał na celownik kolejnego bardziej doświadczonego rywala. Tym razem Brazylijczyk chce walczyć z zawodnikiem, który stoczył już 13 walk w organizacji UFC! Almeida chce ponownie wejść do octagonu na październikowej gali UFC w Abu Dhabi.

Jailton Almeida na gali UFC w Charlotte pewnie pokonał Jairzinho Rozenstruika. Brazylijczyk udusił rywala w pierwszej rundzie. Na konferencji prasowej po gali zawodnik z kraju kawy wskazał nazwisko swojego kolejnego rywala.

„Malhadinho”, który ma na koncie pięć walk w UFC ze spokojem i pewnością powiedział:

„Chcę walczyć na UFC w Abu Dhabi lub na gali UFC w Brazylii. Może zatem w październiku przylecieć do Brazylii i poczuć energię naszych fanów lub może walczyć w Abu Dhabi, gdzie jak słyszałem w ostatnich latach robi swoje obozy przygotowawcze. Myślę, że teraz wejdę do czołowej dziesiątki rankingu, po wygranej nad Tuivasą byłbym siódmy, może nawet szósty. To zbliżyłoby mnie do walki o pas w 2024 roku, to taki wymarzony scenariusz.”

Dzięki wypowiedzi Brazylijczyka dowiedzieliśmy się, że przynajmniej za kulisami mówi się o październikowym powrocie organizacji UFC do Brazylii, ta gala nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments