Della Maddalena vs Brady UFC 290

Jack Della Maddalena na UFC 290 zmierzy się z zawodnikiem z TOP 10 rankingu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Jack Della Maddalena stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. 8 lipca w Las Vegas na gali UFC 290 Australijczyk zmierzy się z Seanem Bradym. Będzie to bardzo ważna walka dla obu zawodników.

Jack Della Maddalena może się pochwalić serią czternastu kolejnych zwycięstw, którą rozpoczął w październiku 2016 roku. Oznacza to, że Australijczyk pozostaje niepokonany od 6,5 roku! Wszystko może się zmienić 8 lipca na gali UFC 290 w Las Vegas gdzie Della Maddalena zmierzy się z Seanem Bradym, notowanym na 9. miejscu rankingu kategorii półśredniej.

Amerykanin do niedawna mógł się pochwalić jeszcze lepszym osiągnięciem od Australijczyka, gdyż pozostawał niepokonany od sierpnia 2014 roku. Brady przegrał jednak w październiku z Belalem Muhammadem na gali UFC 280. Starcie z „Remember the Name” pokazało, że Sean Brady potrzebuje jeszcze poprawić wiele elementów by myśleć o dołączeniu do ścisłej czołówki dywizji.

Obaj zawodnicy dysponują podobnym doświadczeniem w octagonie. Jack Della Maddalena wygrał walkę w Dana White’s Contender Series, a następnie sięgnął po cztery wygrane w UFC. Sean Brady natomiast wygrał pięć pojedynków w najlepszej lidze MMA na świecie.

Walką wieczoru gali UFC 290 będzie pojedynek Alexandra Volkanovskiego z Yairem Rodriguezem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments