Izabela Badurek zmierzy się z Klaudią Sygułą na Babilon MMA 33!

S
0
Opublikowano: 15 listopada 2022

To będzie pierwsza walka wieczoru z udziałem pań w historii Babilon MMA! 10 grudnia na gali Babilon MMA 33 w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim dojdzie do pojedynku pomiędzy doświadczoną Izabelą Badurek a młodą i utalentowaną Klaudią Sygułą.

31-letnia Iza Badurek walczyła już dla takich organizacji jak UFC, ACB, LFN czy FEN. Wygrywała m.in. z Anitą Bekus, Weroniką Zygmunt i Barbarą Nalepką. W ostatnim występie przegrała na punkty ze znakomitą Jekateriną Szakalową, która w przeszłości pokonała także Różę Gumienną na gali Babilon MMA 19.

Badurek vs Syguła na Babilon MMA 33

Klaudia Syguła ustępuje starszej rywalce pod względem doświadczenia. 23-letnia zawodniczka ma na koncie 5 pojedynków zawodowych (4-1) oraz zwycięstwo w pierwszej w historii Polski walce na gołe pięści na Wotore 2 (wygrała z Karoliną Sobek). W przeszłości Syguła wystąpiła także na Babilon MMA 8, gdzie poddała Oliwię Załuskę w 2. rundzie w potyczce semi-pro.

Jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna organizacji Babilon MMA za tę szansę stoczenia walki z Izą. To bardzo doświadczona zawodniczka, śledziłam jej karierę od dziecka. Cieszę się, że będę mogła się z nią skonfrontować. Czuję się naprawdę wyróżniona walką wieczoru na Babilon MMA 33 – mówi podekscytowana Klaudia Syguła.

Warunki fizyczne będą faworyzować młodszą Sygułę, która mierzy 173 cm wzrostu. Niższa o 10 cm Badurek ma jednak specjalny plan na ten pojedynek. – Nie mogę powiedzieć, co planuję zrobić z Klaudią Sygułą, bo mogłaby się na to przygotować, ale zapewniam was, że dam sobie radę – przekonuje 31-letnia Iza Badurek.

Na gali Babilon MMA 33 w Ożarowie Mazowieckim wystąpią także Sergiusz Zając (3-0), Marcin Skrzek (6-4), Patryk Dubiela (4-1), Przemysław Górny (5-3) oraz Maciej Smokowski (2-2).

Zostaw ocenę
0
0