ivan vitasović uważam, że mogę z arkiem wygrać

Ivan Vitasović przed XTB KSW 90: 'Uważam, że mogę z Arkiem wygrać w każdej płaszczyźnie’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2024

Ivan Vitasović zadebiutuje w federacji KSW już w najbliższą sobotę 20 stycznia na gali XTB KSW 90. Chorwat zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Vitasović zapowiada efektowne starcie.

Ivan Vitasović będzie rywalem Arkadiusza Wrzoska na gali XTB KSW 90 w Warszawie. Chorwat w debiucie w federacji KSW wejdzie do jaskini lwa, gdyż Wrzosek będzie mógł liczyć na głośny doping wielkiej grupy swoich kibiców.

Vitasović sugeruje, że będzie to efektowne starcie. Chorwat zapowiada fajerwerki w klatce i przestrzega fanów by nie mrugali.

– Cicha woda brzegi rwie – to powiedzenie dobrze opisuje mnie jako zawodnika. Nie mrugajcie w tej walce, bo będą fajerwerki. Obaj lubimy iść na całość w klatce.

Vitasović docenia umiejętności Arkadiusza Wrzoska i jednym tchem wymienia mocne strony Polaka.

– Arek to światowej klasy kickboxer. Oglądałem jego walki. Jest solidnym zawodnikiem. Jest wysoki, waleczny, ma niewygodny styl. Dysponuje świetnymi wysokimi kopnięciami i kopnięciami na łydkę. Poza tym bije świetne kombinacje bokserskie. Jego słabości upatrywałbym w zapasach i walce w parterze. Mimo to, uważam że mogę z nim wygrać w każdej płaszczyźnie, również w stójce.

Chorwat wskazał także idealny scenariusz na przebieg walki wieczoru gali KSW 90 w Warszawie:

– Będę gotowy na wszystko, czym dysponuje Arek. 20 stycznia to moja ręka pójdzie w górę. Szybki nokaut – to byłby idealny scenariusz tej walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments