UFC PFL Ngannou Adesanya

Israel Adesanya komentuje decyzję Francisa Ngannou o podpisaniu umowy z PFL

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

Israel Adesanya, mistrz organizacji UFC w kategorii średniej, a prywatnie przyjaciel Francisa Ngannou, byłego mistrza UFC w kategorii ciężkiej skomentował decyzję Kameruńczyka o podpisaniu umowy z organizacją PFL. Co na ten temat powiedział „The Last Stylebender”?

Israel Adesanya, mistrz organizacji UFC w kategorii średniej wypowiedział się na temat decyzji Francisa Ngannou. „The Last Stylebender” skomentował najnowsze wieści ze świata MMA mówiące o tym, że „Predator” podpisał kontrakt z organizacją PFL.

Nim jednak przejdziemy do wypowiedzi Adesanyi warto byście zapoznali się z artykułami na temat umowy Ngannou z PFL. Wypowiedź Francisa na temat tego dlaczego zdecydował się na wybór PFL znajdziecie pod linkiem. Francis Ngannou podpisał kontrakt z PFL! natomiast ze szczegółami umowy możecie się zapoznać tutaj. Szczegóły umowy Ngannou z PFL! Francis zadbał o wysokie wynagrodzenie rywali!

Przejdźmy do wypowiedzi Adesanyi na temat decyzji Ngannou. Okazuje się, że mistrz UFC w kategorii średniej uważa, że jest ona dobra dla sportu:

„To dobra wiadomość, dobra dla naszego sportu. Myślę, że świetne jest to, że teraz każdy rywal Francisa ma zagwarantowaną wielką wypłatę to naturalnie sprawi, że zawodnicy będą mówili: 'Muszę iść do PFL, muszę wygrywać by zawalczyć z Ngannou’. Tak naprawdę zapewniając rywalom odpowiednią gażę, każdy pojedynek z udziałem Francisa będzie kasową walką, Kolejnym zwrotem akcji w tej całej sytuacji jest to, że ludzie w UFC nie są głupi. Bardzo szybko adaptują się do nowych warunków na rynku. Teraz można by rzec, że wody wezbrały i pojawiła się spora fala. Myślę, że to sprawi, że UFC będzie również musiało dokonać zmian, nawet jeśli będą one mniejsze od tego co zrobiło PFL.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments