Makhachev McGregor Chandler

Islam Makhachev przewiduje co może stać się po walce McGregor vs. Chandler

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lutego 2023

Islam Makhachev, mistrz kategorii lekkiej UFC wyraził swoją opinię na temat tego co może stać się po walce Conor McGregor vs. Michael Chandler. Dagestańczyk widzi sens w tym zestawieniu jednak uważa, że jeśli Irlandczyk przegra to po zgarnięciu sowitej wypłaty zapewne zakończy karierę sportową.

Islam Makhachev to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej. Pochodzący z Dagestanu zawodnik stanie do obrony mistrzowskiego pasa na gali UFC 284 w australijskim Perth. Rywalem Makhacheva na tej gali będzie Alexander Volkanovski. Zapowiedź tego superfightu możecie zobaczyć tutaj. UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski – zapowiedź superfightu [VIDEO].

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Islam wypowiedział się na temat zestawienia Conor McGregor vs. Michael Chandler. Makhachev patrząc na ostatnie wyniki obu zawodników widzi sens w tym pojedynku ma jednak ciekawą opinię na temat tego co może stać się po samej walce.

„To bardzo dobra walka dla fanów MMA, jednak jeśli Chandler wygra to McGregor na pewno przejdzie na emeryturę. Po prostu zarobi dobrą kasę i tyle. Co do Chandlera to jest mądry gość, widziałem jego walki, on bije się jak szalony, walczy jak ulicznik. Rozumiem jednak to dlaczego on bije się w taki sposób, zobaczcie gdyby Chandler wygrał z Poirierem i Gaethje to nie byłoby szans na pojedynek z Conorem, a tak dojdzie do tej walki. Spójrzcie na ich rekordy obaj przegrali trzy z czterech ostatnich walk, więc zestawienie ich ze sobą ma sens, jest to logiczne rozwiązanie. Dla Conora to też dobra opcja bo jeśli faktycznie będą walczyli w kategorii do 170 funtów to Chandler jest mały na tę kategorię, nie ma dużych gabarytów. Także sumując po nieudanych seriach, w końcu któryś z nich zanotuje wygraną.”

Zostaw ocenę
0
0