islam makhachev mistrz ufc ma wielkie marzenie

Islam Makhachev, mistrz UFC ujawnia: „Moim marzeniem jest walka…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 października 2023

Islam Makhachev mistrz UFC ujawnił swoje wielkie marzenie. Makhachev chce zdobyć drugi pas mistrzowski. Dagestańczyk będzie z zainteresowaniem śledził walkę Leon Edwards vs. Colby Covington. Mistrz kategorii lekkiej chętnie zmierzy się ze zwycięzcą starcia o pas kategorii półśredniej.

Islam Makhachev to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii lekkiej. Już 21 października Islam stanie do rewanżowego pojedynku z Charlesem Oliveirą. Topowi zawodnicy kategorii do 70 kilogramów zmierzą się na gali UFC 294 w Abu Dhabi.

Okazuje się, że Makhachev nie przygląda się z zainteresowaniem wyłącznie pretendentom w swojej kategorii wagowej, a wybiega już myślami w przyszłość. Dagestańczyk jest wyraźnie zainteresowany tym co aktualnie dzieje się w kategorii półśredniej i będzie śledził pojedynek Leon Edwards vs. Colby Covington. W trakcie rozmowy z ESPN mistrz UFC zdradził swoje marzenie.

Islam Makhachev, mistrz UFC ujawnia marzenie:

„Nie wiem co UFC planuje dla mnie w przyszłości jednak moim marzeniem jest walka o drugi pas mistrzowski. Mam podpisany kontrakt, więc oczywiście dostosuję się i zrobię to co organizacja mi nakaże jednak uważam, że naprawdę jestem w stanie pokonać wygranego walki Edwards vs. Covington. Patrząc na ich umiejętności oraz oceniając własne zdolności uważam, że to byłby dobry pojedynek. Nie mówię, że to byłaby łatwa walka, wręcz przeciwnie to byłby ciężki bój bo każdy z nich jest ode mnie zdecydowanie większy gabarytowo jednak uważam, że mogę to wygrać. Ponad to ja dałem szansę Alexowi Volkanovskiemu, który na walkę ze mną przeszedł do wyższej kategorii, dlatego teraz ja oczekuję podobnej szansy, oni muszą mi ją dać.”

Wszystkie gale organizacji UFC możesz obstawić i oglądać na stronie eFortuna.pl. Zarejestruj się, skorzystaj z promocji dla nowych graczy oraz wypełnij pierwszy kupon. Oglądaj najbliższy event UFC Vegas 80 tutaj.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments