intensywny face off makhachev poirier ufc 302 video

Intensywny face-off Makhacheva i Poiriera przed UFC 302 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

Islam Makhachev i Dustin Poirier stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej przed UFC 302. To był bardzo intensywny face-off uczestników walki o mistrzowski pas.

Islam Makhachev i Dustin Poirier zmierzą się w main evencie gali UFC 302 w Newark. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski UFC w kategorii lekkiej. Starcie topowych zawodników dywizji do 70 kilogramów uświetni powrót najlepszej ligi MMA na świecie do hali Prudential Center.

Przed momentem zakończyła się konferencja prasowa przed tym wydarzeniem. Po konferencji uczestnicy dwóch najważniejszych walk wieczoru stanęli twarzą w twarz. Face-off Makhacheva i Poiriera rozpoczął się spokojnie, zawodnicy rozmawiali ze sobą z uśmiechami na twarzy.

W pewnym momencie jednak wzrok i ton wypowiedzi obu zawodników wyraźnie się zmienił i musieli zostać rozdzieleni przez pracowników ochrony. Później jeszcze próbowali coś sobie wyjaśnić. Nim przejdziemy do face-offu przypominamy o super promocji na walkę Makhachev vs Poirier.

Wytypuj poprawnie Makhachev – Poirier odbierz bonus 200

Legalny polski bukmacher Superbet oferuje fantastyczny bonus na walkę Makhachev – Poirier, którą obstawisz z kursem 100.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy zgarnąć możesz aż 200 PLN!

Oto krótka instrukcja:

1️⃣  Zarejestruj konto w Superbet z tego linku.
2️⃣ Wpłać pierwszy depozyt minimum 60 PLN.
3️⃣ Postaw tylko 2 PLN na wygraną Makhacheva lub Poiriera.

Jeśli Twój typ będzie poprawny – zgarniesz 200 PLN bonusu! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Makhachev vs Poirier – intensywny face-off

Islam Makhachev i Dustin Poirier stanęli twarzą w twarz przed UFC 302. Był to bardzo intensywny face-off. Nagranie video możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments