ilia topuria uderza w volkanovskiego

Ilia Topuria uderza w Volkanovskiego – 'Czas na emeryturę. To moja era.’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 stycznia 2024

Ilia Topuria i Alexander Volkanovski zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 298 w Anaheim. Topuria co chwilę atakuje Volkanovskiego w mediach społecznościowych.

Ilia Topuria i Alexander Volkanovski staną do boju 17 lutego 2024 roku. Zawodnicy zmierzą się w main evencie gali UFC 298 w Honda Center w Anaheim. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski UFC w kategorii piórkowej (-66 kg).

Pretendent do mistrzowskiego tytułu co rusz szuka okazji do tego, aby wbijać szpilki mistrzowi kategorii piórkowej. Ilia Topuria po raz kolejny uderzył w Alexandra Volkanovskiego. Tym razem pochodzący z Gruzji zawodnik zasugerował, że mistrz jest już stary i powinien zakończyć karierę.

– Jeśli myślisz, że ktoś potrafi imitować moje ruchy, to znaczy, że twoja ostatnia przegrana mocno się na tobie odbiła. Znokautuję Cię w pierwszej rundzie. Jesteś stary, czas na emeryturę. To moment, w którym trzeba spojrzeć w przyszłość. To moja era.

Ilia Topuria jest niepokonany w zawodowym MMA. „El Matador” ma na koncie czternaście kolejnych zwycięstw z czego sześć zanotował w octagonie organizacji UFC. Mieszkający w hiszpańskim Alicante zawodnik bardzo szybko przebił się do ścisłej czołówki kategorii piórkowej.

Choć Topuria jest znany ze świetnej pracy bokserskiej to ma na koncie, aż osiem zwycięstw przez poddania. Ilia w ostatnim występie całkowicie zdominował Josha Emmetta.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments