ilia topuria sparował z kamaru usmanem

Ilia Topuria sparował z Kamaru Usmanem [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2024

Dość niespodziewanie do sieci trafiło nagranie na którym Ilia Topuria sparuje z Kamaru Usmanem. Gruzin uznał, że przed walką o pas mistrzowski przydadzą mu się treningi z byłym mistrzem.

Nie od dziś wiadomo, że jak się uczyć to od najlepszych. Najwyraźniej takie same założenia obrał Ilia Topuria niepokonany pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii piórkowej.

Pochodzący z Gruzji zawodnik stacjonujący na co dzień w hiszpańskim Alicante trenował z Kamaru Usmanem, byłym mistrzem kategorii półśredniej. Zawodnicy spotkali się na macie teamu Kill Cliff CF.

Choć były król dywizji do 77 kilogramów przeniósł się do jeszcze wyższej kategorii nie przeszkadza mu to w pomaganiu zdecydowanie młodszemu zawodnikowi, który dopiero stanie przed szansą wywalczenia największego sukcesu w karierze.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że był to raczej luźny sparing, a Topuria miał na głowie kask, a także ochraniacz na prawej łydce i stopie. Najwyraźniej „El Matador” robi wszystko by nie tylko szlifować pewne aspekty, lecz również za wszelką cenę uniknąć niepotrzebnych urazów.

Ilia Topuria wejdzie ponownie do octagonu 17 lutego na gali UFC 298 w Anaheim w Kalifornii. Gruzin spróbuje odebrać pas mistrzowski kategorii piórkowej doświadczonemu Alexandrowi Volkanovskiemu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments