Ilia Topuria walka w Hiszpanii Holloway

Ilia Topuria jest gotowy stoczyć jeszcze jeden pojedynek przed walką o pas, ale stawia UFC dwa warunki!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 czerwca 2023

Ilia Topuria zaimponował na gali UFC w Jacksonville. Urodzony w Niemczech, wychowany w Gruzji i mieszkający aktualnie w Alicante zawodnik domaga się title shota. Jeśli organizacja nie przyzna mu walki o pas od razu to jest gotów na stoczenie jeszcze jednego pojedynku, ale stawia UFC dwa warunki!

Ilia Topuria na gali UFC w Jacksonville zmasakrował Josha Emmetta. „El Matador” postawił bardzo twarde warunki Amerykaninowi i zgniótł go w octagonie. Jeden z sędziów wypunktował walkę 50:42 na konto Topurii co pokazuje jasno dominację zawodnika z Hiszpanii. Relację z pojedynku Topurii z Emmettem znajdziecie tutaj. UFC Jacksonville: Ilia Topuria totalnie zdominował i zdemolował Josha Emmetta.

Tuż po walce zapytany o dalsze plany Topuria domagał się szansy walki o pas mistrzowski i zapowiadał nawet, że znokautuje Alexandra Volkanovskiego. Później w trakcie studia po gali, gdy emocje odrobinę opadły zawodnik przyznał, że jest gotowy zaczekać i stoczyć jeszcze jeden pojedynek natomiast postawił ku temu dwa warunki.

Po pierwsze jego rywalem musiałby być Max Holloway, po drugie to starcie miałoby się odbyć na pierwszej, historycznej gali UFC w Hiszpanii. Byłaby to bez wątpienia doskonała opcja nie tylko dla kibiców Topurii z Półwyspu Iberyjskiego, ale ogółem dla fanów MMA z Europy, którzy mogliby połączyć wyjazd na galę z kilkudniowym urlopem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments