ilia topuria i sean o'malley na wojennej ścieżce

Ilia Topuria i Sean O’Malley na wojennej ścieżce! „Siedź i czekaj mały grzeczny psie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 sierpnia 2023

Sean O’Malley i Ilia Topuria wdali się w słowną wymianę na twitterze. Pierwszy zaczepił rywali Ilia Topuria, który zwrócił się nie tylko do mistrza kategorii koguciej, lecz także do Maxa Hollowaya, Korean Zombie oraz Alexa Volkanovskiego! Później O’Malley i Topuria wkroczyli na wojenną ścieżkę i przegadywali się raz za razem.

Sean O’Malley pokonał Aljamaina Sterlinga w walce wieczoru gali UFC 292 w Bostonie. „Sugar” bardzo szybko wyrobił sobie nazwisko i zyskał sympatię wielu kibiców MMA na całym świecie. Ilia Topuria, niepokonany Gruzin stacjonujący w Hiszpanii nie przepuścił tej okazji do zaatakowania Amerykanina, przy okazji oberwało się także Maxowi Hollowayowi, Chan Sung Jungowi oraz Alexandrowi Volkanovskiemu.

Oto co Ilia Topuria napisał na twitterze:

„Szanuję tę dwójkę: Max Holloway i Korean Zombie, ale to już czas by przeszli na emeryturę. Sean O’Malley buduj swą karierę i może pewnego dnia zmierzymy się w octagonie, a Ty Alexander Volkanovski szykuj się na odklepanie. Zaprezentuję klasę mistrza, idę po ciebie. Cieszcie się weekendem.”

Sean O’Malley, mistrz UFC w kategorii koguciej szybko zripostował słowa Gruzina:

„Ja już swoje zrobiłem, teraz twoja kolej.”

Na co Topuria szybko odpowiedział:

„Na ten moment nie stanowisz dla mnie wyzwania, nie potrafię znaleźć żadnych powodów, dla których miałbym z tobą walczyć, tak jak mówiłem pracuj nad sobą, rośnij, a może któregoś dnia zasłużysz na to bym poświęcił ci swój czas.”

„Sugar” natychmiast dolał oliwy do ognia:

„Pokonaj Volka, a wtedy zadecyduję.”

Topuria nie dał sobie jednak w kaszę dmuchać i uciął temat:

„Nie przeszedłeś Meraba Dvalishvilego, aby dotrzeć do mnie. Dlatego siedź i czekaj jak mały grzeczny piesek którym jesteś.”

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj za darmo!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments