Ikram aliskerov nowym rywalem roberta whittakera na ufc arabia

Ikram Aliskerov nowym rywalem Roberta Whittakera na gali UFC w Arabii

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2024

Szybko poznaliśmy nazwisko nowego rywala Roberta Whittakera na gali UFC w Arabii Saudyjskiej. Do rozpiski gali w Rijadzie wskoczył Ikram Aliskerov.

Kiedy pojawiły się plotki o kontuzji Khamzata Chimaeva wydawało się, że gala UFC w Arabii Saudyjskiej może całkowicie stracić main event. Szybko jednak sugerowano, że nowym oponentem Roberta Whittakera może zostać Nassourdine Imavov.

Organizacja UFC bardzo szybko ucięła wszelkie dyskusje w tym temacie i ogłosiła nową walkę wieczoru gali w Rijadzie. Ikram Aliskerov będzie nowym rywalem Roberta Whittakera, na gali która odbędzie się 22 czerwca.

Były mistrz organizacji UFC podjął spore ryzyko godząc się na pojedynek z rywalem, który nie jest nawet notowany w czołowej piętnastce rankingu kategorii średniej. Chwała mu za to bo po raz kolejny udowodnił, że nie kalkuluje i od lat podejmuje rywalizację z zawodnikami, których oferuje mu UFC.

Dagestańczyk stoczył dopiero dwie walki w UFC i wygrał obie po szybkich nokautach. Warto zaznaczyć, że Aliskerov jest niepokonany od grudnia 2019 roku. Ostatniej porażki Ikram doznał w kwietniu 2019 roku kiedy przegrał z Khamzatem Chimaevem, czyli zawodnikiem którego teraz zastąpił w rozpisce.

Walka Robert Whittaker vs Ikram Aliskerov odbędzie się 22 czerwca na pierwszej gali UFC w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments