Igor Michaliszyn Pudzian KSW

Igor Michaliszyn: „Byłem fanem strongmanów i to dzięki debiutowi Pudziana w KSW…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2023

Igor Michaliszyn powróci do okrągłej klatki federacji KSW na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Reprezentant Silesian Cage Club zmierzy się z Krystianem Bielskim. Na internetowej stronie KSW pojawiła się bardzo ciekawa wypowiedź Michaliszyna.

W trakcie gali w Tomaszowie Mazowieckim Igor Michaliszyn stoczy swoją dwunastą zawodową walkę. Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva.

Przed wejściem do KSW Igor rywalizował na galach takich organizacji jak RWC, Spartan Fight czy FEN, gdzie pokonał Tomasza Romanowskiego, aktualny numer dwa najlepszych zawodników KSW wagi średniej. Teraz Igor zmierzy się w okrągłej klatce z Krystianem Bielskim.

Zawodnik reprezentujący Silesian Cage Club swoją przygodę z matą rozpoczął w dzieciństwie od zapasów.

„W pierwszej klasie podstawówki trafiłem do sekcji zapaśniczej w Dąbrowie Górniczej. Poszedłem na matę za namową mojego taty, który pchał mnie w stronę sportu. Trenowałem jakieś cztery lata, a potem miałem nieco przerwy od sportów walki. Cały czas szukałem jednak swojej drogi i chyba w wieku 13 lub 14 lat zacząłem swoją przygodę z karate. Ostatecznie jednak w wieku lat 17 wylądowałem w Silesian Cage Club, gdzie zacząłem treningi MMA pod okiem Tomka Brondera.”

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Michaliszyn poznał MMA dzięki debiutowi Pudziana w KSW

Igor lubił sporty walki i wszystko, co z nimi związane, ale o MMA dowiedział się dzięki Mariuszowi Pudzianowskiemu.

Byłem fanem strongmanów i to dzięki debiutowi „Pudziana” w KSW dowiedziałem się, co to jest MMA. Spodobało mi się i już wtedy pomyślałem, że chciałbym to robić i spróbować swoich sił w takiej rywalizacji.

Pełną rozmowę z Igorem Michaliszynem znajdziecie na oficjalnej stronie federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
0