Ian Garry przed walką z Ridriguezem

Ian Machado Garry przewiduje efektowną wygraną na gali UFC Charlotte: „To będzie upadek Daniela Rodrigueza”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2023

Ian Machado Garry to niepokonany zawodnik z Dublina, który jest kolejnym po Conorze McGregorze Irlandczykiem, który podbija organizację UFC. „The Future” w głównej karcie gali UFC w Charlotte zmierzy się z Danielem Rodriguezem.

Ian Machado Garry (11-0) ma na swoim koncie serię jedenastu kolejnych zwycięstw z czego cztery zanotował już w octagonie organizacji UFC. 25-letni zawodnik emanuje pewnością siebie i jest przekonany o tym, że uda mu się pokonać Daniela Rodrigueza.

„To będzie upadek Daniela Rodrigueza. Kiedy przegrywasz w taki sposób w jaki przegrywają moi rywale, po tym nie ma już powrotu. Zamierzam poszatkować go na drobne kawałek po kawałeczku i sprawię by nienawidził każdy moment spędzony ze mną w octagonie.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Charlotte?

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę UFC Charlotte: Rozenstruik vs. Almeida – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 13 maja o 17:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Ian Machado chce zdominować Rodrigueza

Ian Machado Garry wierzy, że szybka i dominująca wygrana na gali UFC w Charlotte sprawi, że wreszcie wskoczy do rankingu kategorii półśredniej:

„Zrobię wszystko co w mojej mocy by skraść show. Myślę, że po tej walce każdy będzie mówił o tym, że zasłużyłem na miejsce w TOP 15 rankingu. To sprawia, że jestem jeszcze bardziej podekscytowany tym pojedynkiem. To będzie kolejny przystanek w mojej drodze do pasa mistrzowskiego. Myślę, że skończę go w drugiej rundzie, pod koniec. Z biegiem czasu Rodriguez nie będzie w stanie mi dotrzymać kondycyjnie i szybkościowi, zmęczy się i zacznie popełniać błędy, a ja to wykorzystam.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments