ian garry żyjemy w mrocznej erze mma wyślę covingtona na emeryturę

Ian Garry uważa że żyjemy w mrocznej erze MMA: „Wyślę Covingtona na emeryturę. Wyrzucę tego clowna z UFC!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Ian Machado Garry przed galą UFC 298 nie skupia się wyłącznie na najbliższym rywalu. W trakcie dnia medialnego Garry dał upust swej złości na temat wypowiedzi innych fighterów.

Za nami dzień medialny przed galą UFC 298 w Anaheim. Wszyscy główni bohaterowie sobotniej gali odpowiadali na pytania dziennikarzy. Jednym z uczestników eventu był Ian Machado Garry, który na UFC 298 zmierzy się z Geoffem Nealem.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami nie mogło zabraknąć pytań o zachowanie i komentarze Seana Stricklanda oraz Colby’ego Covingtona. Ian Machado Garry srogo zrugał pierwszego z wymienionych jednak wie o tym, że Strickland walczy w kategorii wyżej.

Mocno oberwało się także „Chaosowi”. Oto fragment wypowiedzi niepokonanego Irlandczyka na temat Covingtona.

– Zamierzam pokonać Geoffa Neala w spektakularnym stylu, tak aby moim kolejnym rywalem był Colby Covington. Zamierzam walczyć z Colbym, wyślę Covingtona na emeryturę. Zobaczycie, że wyrzucę tego clowna z UFC. Myślę, że Colby nie ma wyboru. Jak tylko pokonam Neala to Covington nie będzie miał innej opcji, zrobi to co mu powiem.

– Ostatnimi czasy widziałem najgorszy trash talk w historii. Jest dwóch gości, którzy są za to odpowiedzialni. To Covington i Strickland. Colby swoją wypowiedzią na temat ojca Leona natomiast Sean atakując moją żonę i wyzywając ją od pedofilii udowodnili, że żyjemy w mrocznej erze MMA. To nie na tym powinien polegać ten sport.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments