hugo deux powróci do klatki na xtb ksw 96 w łodzi

Hugo Deux powróci do klatki na XTB KSW 96 w Łodzi

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 czerwca 2024

Hugo Deux wystąpi na gali XTB KSW 96 w Łodzi. Niepokonany Francu zmierzy się z Mołdawianinem Nicolae Bivolem.

Podczas gali XTB KSW 96 dojdzie do ciekawego starcia zawodników uważanych za nowe europejskie talenty świata MMA. W pojedynku tym niepokonany Francuz Hugo Deux (3-0, 1 KO) stanie do rywalizacji z reprezentantem Mołdawii Nicolae Bivolem (4-1, 1 KO, 2 Sub). Do pojedynku w wadze lekkiej dojdzie 20 lipca w łódzkiej hali Sport Arena.

Hugo Deux ma za sobą trzy zawodowe walki w MMA. W profesjonalnej klatce zadebiutował w roku 2022 na gali Strife i wygrał przed czasem. Drugi pojedynek stoczył w lutym roku 2023 i również wyszedł z niego jako zwycięzca. W trzecim boju zadebiutował w KSW i wygrał z Gino van Steenisem.

Francuz mieszkający w Warszawie swoją przygodę ze sportami walki zaczynał w wieku sześciu lat od judo. Zanim wszedł do zawodowego świata MMA, wygrał cztery półprofesjonalne konfrontacje. Przebywał też przez dłuższy czas w Tajlandii, gdzie zbierał doświadczenie rywalizując w muay thai.

Nicolae Bivol zadebiutował w zawodowym MMA w zeszłym roku. W ciągu dwóch miesięcy stoczył dwa pojedynki i oba wygrał. Do klatki powrócił w lutym tego roku i dopisał do swojego rekordu trzecie zwycięstwo.

W kwietniu zadebiutował w KSW i podczas gali w Paryżu po raz pierwszy musiał przełknąć gorycz porażki, ale już dwa miesiące później wrócił na drogę zwycięstw bijąc się na gali Hexagon MMA. Pochodzący z Mołdawii fighter trzy z czterech wygranych pojedynków zakończył przed czasem – dwa razy poddawał rywali, a raz zwyciężył przez nokaut.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments