Archiwum

Horodecki i Sobotta jutro walczą

Pinterest LinkedIn Tumblr

sobotta

Nieco w cieniu przez galę UFC w Manchesterze, już jutro swoją kolejne walki stoczą Chris Horodecki (19-4-1, 1 NC) i Peter Sobotta (13-4-1).

Weteran UFC zawalczy jutrzejszego dnia z Garym Kono (10-11) podczas gali Gladiator Fighting Championship 3 w Stadthalle w Gruensfeld. Stawką tego pojedynku będzie pas GFC w wadze półśredniej. Sama gala nie będzie za bardzo interesująca dla polskich fanów, ponieważ w karcie walk nie znajdziemy imponujących nazwisk. Przypomnijmy, że Sobotta miał tego dnia walczyć z dużo wyżej notowanym Norwegiem,  Simeonem Thoresenem (17-4-1), ale z wiadomych przyczyn tego starcia nie zobaczymy. Jak już o Thoresenie – ten również zawalczy w najbliższym czasie, ale niecały miesiąc później. Na gali Superior Challenge 9 w Goeteborgu będzie miał szansę pokazać się w walce ze znanym z KSW, Domingosem Mestre (11-6).

Horodecki natomiast nie ma zamiaru czekać do grudniowego debiutu w World Series of Fighting. Na lokalnej kanadyjskiej gali Provincial Fighting Championships w Londonie powalczy z pochodzącym z Cleveland, Frankiem Caraballo (12-5).

Trzymamy kciuki zarówno za Piotrka, jak i „Hammera”. Powodzenia panowie! :)

Comments are closed.