brian hooi vs tymoteusz łopaczyk intensywny face-off ksw 95 video

Hooi vs Łopaczyk – intensywny face-off przed KSW 95 w Olsztynie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2024

Brian Hooi groźnie łypał okiem na Tymoteusza Łopaczyka. Holendrowi najwyraźniej nie spodobało się to, że Polak nie zrobił wagi przed walką na KSW 95 w Olsztynie.

Brian Hooi początkowo miał stoczyć pojedynek z Igorem Michaliszynem. Wysoko notowany Polak został jednak oddelegowany do wcześniejszego eventu. Federacja KSW szukała zastępstwa i w końcu zakontraktowała Tymoteusza Łopaczyka.

Podczas ważenia przed galą KSW 95, Łopaczyk przekroczył zakontraktowany limit wagowy. Kiedy zawodnicy stanęli twarzą w twarz Hooi mierzył wzrokiem Polaka. Face-off zobaczycie poniżej.

Obstaw galę KSW 95 i odbierz kod PPV

KSW 95 możesz obejrzeć za darmo! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował fantastyczną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na transmisję gali KSW 95. Jak otrzymać darmowy dostęp do Viaplay na KSW 95? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

1️⃣  Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
2️⃣ Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3️⃣ Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 95 za minimum 10 zł i odbierz kod PPV!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 95 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 120 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Hooi vs Łopaczyk – face-off przed KSW 95

Intensywne spotkanie twarzą w twarz między Hooiem, a Łopaczykiem możecie zobaczyć na nagraniu video z ceremonii ważenia. Face-off Briana Hooia z Tymoteuszem Łopaczykiem jest dostępny tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments