hiru ubił cycusia i wygrał turniej do 80 kilogramów

Hiru ubił Cycusia i wygrał turniej do 80 kilogramów!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2024

W finale turnieju na gali GROMDA 17 zmierzyli się Hiru i Cycuś. Zawodnicy weszli do finału bezpośrednio z ćwierćfinałów przez wzgląd na kontuzje innych GROMDZIARZY.

Na gali GROMDA 17 po raz pierwszy w historii organizacji GROMDA odbył się turniej w limicie do 80 kilogramów. Ośmiu zawodników: Hiru, Świstaczy, Łuki, Cycuś, Rostock, Abel, Majk i Czajnik walczyli o awans do finału.

Ostatecznie do finału zakwalifikowali się Hiru i Cycuś. Rostock i Majk nie byli w stanie wyjść do półfinałów, więc Hiru i Cycuś zmierzą się w finale. Który z zawodników okazał się lepszy w finałowym pojedynku i wygrał turniej do 80 kilogramów na gali GROMDA 17?

Michał Hir kontra Szymon Tylka w finale turnieju GROMDA 17, zaczynamy. Hiru szybko trafia i Cycuś ląduje na deskach, ale nie ma liczenia, gdyż szybko wstaje. Hiru narzuca tempo walki jednak Cycuś odgryza się niskimi ciosami na korpus. Hiru wyprowadza bardzo długą serię ciosów w narożniku. Zamknięty za gardą Szymon Tylka nie odpowiada.

Hiru kontynuuje aktywną pracę i wciąż trafia celniej i częściej. Cycuś sporadycznie kontruje. Pod koniec odsłony Hiru trafił mocnym prawym i atakował licząc na to, że uda się skończyć przeciwnika jednak wybił gong kończący rundę.

Wreszcie bardzo ładna wymiana, w której Cycuś także wyprowadził kilka uderzeń. Hiru jednak nieprzerwanie idzie do przodu i atakuje oponenta. Ciekawa końcówka trzeciej odsłony.

Świetna wymiana ciosów w krótkim dystansie na początku czwartej rundy. Dobra akcja prawy na prawy. Hiru starał się zamknąć Cycusia w narożniku jednak Tylka nie dał się i ruszył do przodu odwracając sytuację. Hiru jednak nie dał się, zaczął atakować przy linach i posłałby Cycusia na deski gdyby ten nie złapał się lin. Liczenie i Cycuś odmawia kontynuowania walki. Hiru wygrywa!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments