HIGH League 6. Denis Załęcki typuje wszystkie walki! Karta walk

S
0
Opublikowano: 16 marca 2023

W najbliższą sobotę 18 marca w Spodku odbędzie się ekscytująca gala High League 6, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących konfrontacji. „Don Diego” podejmie Dawida Załęckiego, a syn „Crazy’ego” tym razem w boksie spotka się z Pawłem Tyburskim. Wszystkie walki obstawiać można wyłącznie u oficjalnego sponsora High League, Fortuny. Poniżej znajdziecie typy Denisa Załęckiego na zbliżającą się galę! Karta walk HIGH League 6. Kursy bukmacherskie. Denis Załęcki typy HIGH League 6.

HIGH League 6. Kursy bukmacherskie

Występ popularnego „Bad Boya” został zapowiedziany jeszcze na poprzedniej edycji. Torunianina nie odmawia wielkich wyzwań – w ostatnim występie spotkał się z byłym pretendentem do pasa WBC, Arturem Szpilką, a w niedalekiej przyszłości jego przeciwnikiem ma być Daniel Omielańczuk. Póki co na High League 6 dojdzie do bokserskiego starcia Denis Załęcki vs. Paweł Tyburski.

„Tybori” uznawany jest za jednego z najlepszych freak fighterów w Polsce i sam głośno mówi o walkach w KSW. Najpierw jednak reprezentanta warszawskiego UNIQ Fight Club czeka ciężka przeprawa z „Bad Boyem”, który jest gwarantem ciągłej ofensywy i potężnych bomb!

Denis Załęcki typuje walki High League 6

Denis postanowił wytypować kartę walk High League 6! Załęcki wypowiedział się między innymi na temat chętnego z nim walki Denisa Labrygi, czy oczywiście występu swojego ojca, Dawida. Pojedynki z rozpiski obstawiać można wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl, który dla nowych użytkowników ma kapitalną ofertę.

Po otworzeniu konta – TUTAJ – już na start dostajecie 20 zł w prezencie, a do tego dochodzą aż trzy zakłady bez ryzyka, na łączną kwotę 600 zł!

Załęcki wraz z legalnym bukmacherem eFortuna.pl postanowił wytypować całą kartę gali HIGH League 6. Obszernie wypowiedział się m.in. o walce swojego przyszłego rywala, czyli Denisa Labrygi. Przypominamy, że jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj – zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

Torunianin analizując walkę Karwat vs Labryga zdradził, że zna gameplan Konrada Karwata zapowiadając, że ten ma duże szanse na wygranie przed czasem. Kurs na wygraną Karwata przed czasem wynosi aż 5.00!

Na gali zobaczymy również pojedynek Dawida „Crazy” Załęckiego. Początkowo Denis skazywał ojca na porażkę, jednak po jednym z ostatnich treningów „Crazy’ego” zmienił zdanie. „Crazy” ma być w życiowej formie, a Denis stwierdził nawet, że jego ojciec będzie w stanie znokautować Kubiszyna. Biorąc pod uwagę, że „Don Diego” był w ostatnim tygodniu przeziębiony co było widoczne na ostatniej konferencji, możemy spodziewać się jego słabszej dyspozycji. Kurs na wygraną Dawida wynosi aż 3.43!

Denis wytypował również pojedynek Prezesa FEN – Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Tym razem górą według niego będzie „El Testosteron”, który musi wygrać, aby zachować jakąkolwiek twarz i żeby myśleć poważnie o kolejnych występach we freak fightach.

WIDEO:

Wszystkie typy Załęckiego znajdziesz na poniższej grafice. Otwierając konto u legalnego bukmachera eFortuna.pl otrzymasz darmowe 20 zł na pierwszy zakład.

-> Odbieram bonus <-

Karta walk HIGH League 6

Main event:

  • Jarosław „pasha” Jarząbkowski – Marcin Dubiel

Karta główna:

  • Lexy Chaplin – Paulina Hornik
  • Denis Załęcki – Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman – Paweł Jóźwiak
  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – Dawid Załęcki
  • Konrad Karwat – Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski – Roger Salla
Zostaw ocenę
0
0