HIGH League 6. Denis Załęcki ogromnym faworytem! Tyburski zaskoczy?

S
0
Opublikowano: 17 marca 2023

High League 6 zbliża się wielkimi krokami. Już 18 marca odbędzie się kolejna freakowa gala, podczas której do klatki po kontuzji powróci Denis Załęcki i zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Starcie „Bad Boya” z „Tyborim” to jedno z najbardziej elektryzujących zestawień sobotniego wydarzenia. Obaj zawodnicy biją bardzo mocno i zawsze próbują skończyć swojego rywala przed czasem, żeby nie zostawiać niczego w rękach sędziów.

Kibice nie mają wątpliwości, że również i tym razem walka zakończy się nokautem, gdyż ze względu na uraz Denisa pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich, ale w małych rękawicach. Taką walką stoczył m.in. „Pasha”, który brutalnie rozbił „Owcę” z ekipy Warszawskiego Koksa.

Denis Załęcki ogromnym faworytem

Dla Denisa będzie to czwarte starcie we freak fightach. Ma na swoim koncie wygraną po trzyrundowej dominacji z Alanem Kwiecińskim, porażkę z Mateuszem Kubiszynem przez decyzję sędziów oraz przegraną z Arturem Szpilką po kontuzji, jakiej doznał już w pierwszej odsłonie.

Tamte starcia odbyły się na zasadach K-1 i MMA, natomiast tym razem Załęcki zawalczy w formule, która pozwoli mu maksymalnie wykorzystać potężne ciosy.

Na podobnych zasadach zmierzył się z Jussim Halonenem podczas EFM Show 2. W zaledwie 45 sekund ustrzelił rywala mocnym sierpowym i zwyciężył przez nokaut. Przeciwnik prosto z gali trafił do szpitala, gdzie okazało się, że ma złamany oczodół.

Tyburski we freakach zwyciężył 4 z 5 pojedynków. Przed czasem pokonał Arkadiusza Tańculę, Łukasza Lupę, Adama Soroko i Alberto. Przegrał jedynie z „Arabem”, który zdominował starcie w parterze. „Tybori” na High League 6 najprawdopodobniej będzie lepiej przygotowany kondycyjnie oraz będzie chciał zaskoczyć Denisa swoją szybkością.

Natomiast Załęcki, który jest ogromnym faworytem, będzie polegać na swojej sile i spróbuje jak najwcześniej znokautować rywala. Dla kibiców dużym znakiem zapytania są jednak przygotowania „Bad Boya”. Jak sam przyznał, sparuje i trenuje wyłącznie z „Glebą”.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0