High League 6: Analiza walki Załęcki vs Tyburski. Kto jest faworytem? [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 17 marca 2023

Na jutrzejszej gali High League 6 dojdzie do bokserskiego starcia Denisa Załęckiego z Pawłem Tyburskim. Ciężko w nim wskazać jednoznacznego faworyta, ale z pomocą przyszli dziennikarze kanału Fansportu TV.

Toruński „Bad Boy” szybko wybił się na pozycję jednej z największych gwiazd federacji, której włodarzem jest Malik Montana. Konflikt Załęckiego z Alanem Kwiecińskim zakończył się ich pojedynkiem w oktagonie, który Denis wygrał przez decyzję sędziowską. Torunianin po porażce z „Don Diego” rozpoczął solidne przygotowania i niedługo później stoczył walkę z Arturem Szpilką. Przegrał jednak wówczas w wyniku kontuzji kolana.

Na High League 6 PPV naprzeciwko niego stanie mający ogromne sportowe aspiracje Paweł Tyburski. Popularny „Tybori” od wielu lat trenuje w warszawskim UNIQ Fight Club i odnosi wygraną za wygraną, a wielu uważa go za najlepszego freak fightera. W starciu z Denisem Załęckim nie będzie mógł jednak skorzystać ze swojej największej broni, czyli kopnięć.

Galę High League 6 obejrzysz na żywo wyłącznie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł, a tego wieczoru odbędzie się też rewanżowy pojedynek Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

Analiza walki Załęcki vs. Tyburski

Dziennikarze kanału Fansportu TV przeprowadzili dogłębną analizę mocnych i słabych stron obu zawodników. Przewagą Denisa Załęckiego będzie oczywiście mocne uderzenie, o którym przekonał się przed dwoma laty Jussi Halonen. Fin przegrał z „Bad Boyem” w 45 sekund, a Torunianin swoim ciosem złamał mu oczodół.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Paweł Tyburski

Całą galę High League 6 obstawić można wyłącznie u partnera federacji, bukmachera eFortuna.pl. Dla nowych użytkowników przygotowano szereg dodatków, jak 20 zł za rejestrację, +10 zł za pierwszą wpłatę i aż trzy zakłady bez ryzyka! Fortuna zwróci środki za pierwsze kupony do 100, 200 oraz 300 złotych.

Zostaw ocenę
0
0