High League 5 – typy i kursy bukmacherskie na galę

S
0
Opublikowano: 10 grudnia 2022

Na gali High League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Atlas Arenie, odbędzie się między innymi pojedynek Damiana Janikowskiego z „Don Diego”. Na karcie walk znalazło się też dużo typowo freakowych zestawień z największymi gwiazdami tego świata. Jakie są kursy bukmacherskie? Poniżej podajemy aktualne kursy i nasze typy na High League 5! High League 5 – typy i kursy bukmacherskie na galę. High League 5 PPV.

Spis treści

 1. High League 5 – kursy bukmacherskie
 2. High League 5 – typy bukmacherskie
 3. Karta walk High League 5

High League 5 – kursy bukmacherskie

Walki High League 5 obstawić można wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. To jedyny bukmacher na rynku z ofertą na tę federację freak fight. Po kursach bukmacherskich na galę widać, że jest wielu pewnych faworytów. Największe szanse ma Paweł Tyburski, który uważany jest za najlepszego zawodnika w świecie freak fightów. Spore szanse dawane są też Mateuszowi Murańskiemu, który będzie miał przewagę siły i doświadczenia oktagonowego nad Pawłem Bombą.

Damian Janikowski nie powinien mieć większych problemów z Mateuszem Kubiszynem, choć nie można zapominać o wielkich umiejętnościach stójkowych „Don Diego”. Jest on niepokonany w walkach na gołe pięści i kluczem do zwycięstwa będzie na pewno obrona przed obaleniami byłego zapaśnika.

-> Odbierz bonus na High League 5!

High League 5 – typy bukmacherskie

Co obstawiać na High League 5? Wytrawni gracze wiedzą, że w tym świecie wszystko może się zdarzyć. Jest jednak kilka pewnych typów bukmacherskich, które powinny się sprawdzić bez najmniejszych problemów.

Na High League 5 zobaczymy wielu debiutantów i ciężko ocenić ich umiejętności. Są też jednak zawodnicy i zawodniczki, których doświadczenie powinno zagrać kluczową rolę. Tak powinno być w przypadku Pawła Tyburskiego, który ma wielce sportowe ambicje i chciałby w przyszłości pojawić się na gali KSW. Jego przeciwnik, raper Alberto, stoczył dotychczas jeden pojedynek, ale nie był w stanie skończyć swojego oponenta. „Tybori” powinien wygrać przed czasem.

Mateusz Murański założył się z Pawłem Bombą, że skończy go w 1. rundzie. Panowie mierzą się na zasadach K-1, co oczywiście wyklucza parter. „Scarface” w High League nie wyszedł jeszcze do 2. odsłony, ale sprytna taktyka z ucieczką mogłaby mu na to pozwolić. Niemniej scenariusze są dwa: albo „Muran” skończy go przed końcem rundy, albo zrobi to na początku następnej.

Obstawianie High League 5

Typowanie High League 5, po krótkiej analizie, to prosty sposób na zwielokrotnienie środków. Nowi gracze eFortuna.pl mogą też liczyć na specjalny BONUS od bukmachera!

Jego zasady są proste. Za pierwszy, zwycięski kupon, użytkownik otrzymuje pełną wygraną. Jeśli przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto! Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić je za dowolna kwotę. Jeżeli coś pójdzie nie tak i tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca na konto.

Poniżej przykładowy kupon na High League 5. Podane typy bukmacherskie wydają się pewne, gdyż zarówno w jednej, jak i drugiej walce widać sporą dysproporcję między zawodnikami. Ponadto korzystając z BONUSU od wyłącznego bukmachera eFortuna.pl nie trzeba się martwić o postawione środki!

Karta walk High League 5

Walka wieczoru

 • Alberto Simao vs. Paweł „Tybori” Tyburski

Karta główna

 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Agata „Fagata” Fąk
 • Mateusz „Muran” Murański vs. Paweł „Scarface” Bomba
 • Mateusz Don Diego Kubiszyn vs. Damian Janikowski
 • Maja Staśko vs. Maria „Masza” Graczykowska
 • Jakub „Holak” Krawczyk vs. Maciej „Zony” Zoniuk
 • Dawid „Diables” Porwisiak vs. Paweł „Leh” Lehmann
 • Dawid „Crazy” Załęcki vs. Vaso Bakovević
 • Przemysław „Sequento” Skulski vs. Andrzej „Andrew” Gazda
 • Kamil „Hassi” Hassan vs. Wojciech „Rekordzista” Sobierajski
Zostaw ocenę
0
0