Henry Cejudo vs Merab Dvalishvili UFC Boston

Henry Cejudo: „Jeszcze nie skończyłem z tym gównem! Dana chcę Dvalishvilego na gali w Bostonie!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2023

Wygląda na to, że Henry Cejudo nie zamierza jednak przechodzić na emeryturę. Zapaśnik z Arizony zamieścił na instagramie wpis, w którym zwrócił się bezpośrednio do Dany White’a sugerując nazwisko kolejnego rywala!

Zapaśnik z Arizony zamieścił w sieci wpis, w którym zwrócił się zarówno do fanów jak i do prezesa najlepszej ligi MMA na świecie. Przypominamy, że Henry Cejudo przegrał z Aljamainem Sterlingiem na UFC 288 i po walce zapowiedział, że prawdopodobnie zakończy karierę. Henry Cejudo wróci na emeryturę?

Kilka dni po gali zawodnik najwyraźniej ochłonął i przemyślał sprawę. Znając ambicje byłego podwójnego mistrza nie będzie on chciał kończyć kariery porażką i stąd szybkie poszukiwanie oponenta, z którym mógłby się zmierzyć. Jak się okazało „Triple C” nie szukał daleko i obrał na celownik Meraba Dvalishvilego, czyli klubowego kolegę Aljamaina Sterlinga.

Wokół Gruzina ponownie zrobiło się głośno po tym jak po walce wieczoru gali UFC 288 przechwycił kurtkę Seana O’Malleya. O’Malley i Dvalishvili przenieśli awanturę do sieci! „Dziwnie od niej je*ało…”

Oto co na instagramie napisał Cejudo:

„Jeszcze nie skończyłem z tym gównem! Dana White chcę głowy Dvalishvilego na gali w Bostonie!”

Według informacji Jona Anika, komentatora gal UFC wydarzenie w Bostonie ma być oznaczone jako UFC 292 i najpewniej odbędzie się 19 sierpnia.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments