Hector Lombard chce walki z gwiazdami XTB KSW 77! „Koleś jest bestią! Nie mogę umrzeć bez walki z taką legendą”

S
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Niespodziewane wyzwanie padło w ostatnich dniach w kierunku największych gwiazd XTB KSW 77. Zarówno z Pudzianem, jak i Mamedem, zmierzyć się chce były zawodnik UFC, Bellator MMA, czy BKFC.

W najbliższą sobotę dojdzie do zdecydowanie największej walki w polskim MMA. Mamed Khalidov zdecydował się spróbować w królewskiej kategorii wagowej przeciwko jednemu z najsilniejszych ludzi na świecie. W main evencie XTB KSW 77 zobaczymy go w pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim!

Wszystkie gale organizacji obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do licznych wydarzeń sportowych NA ŻYWO, a w tym między innymi wszystkie mecze Premier League, czy Bundesligi! W ofercie znajduje się też wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Obaj zawodnicy elektryzują publiczność i zawsze przyciągają oczy fanów niemalże z całego świata. Podobnie jest z zawodnikami i obaj otrzymali wyzwanie od byłego fightera kategorii średniej i półśredniej UFC, Hectora Lombarda.

– To kawał sportowca – powiedział o Pudzianie Kubańczyk w podcaście „Liza with a Z”.

Był najsilniejszym człowiekiem na świecie chyba… ze dwadzieścia razy? Wiesz, jakie to trudne? Koleś jest bestią! To, co imponuje mi najbardziej, to to, że będzie teraz walczył z legendą.Muszę walczyć z tą legendą Pudzianowskim. Muszę. Nie mogę umrzeć bez walki z taką legendą. Rozumiesz? Taki jestem. Lubię walczyć z najlepszymi. Idę po ciebie, maleńki.

Do niedawna walczący na gołe pięści Lombard wystąpił w tym roku w MMA na gali Khabiba Nurmagomedova, Eagle FC. Hector miał przejść do KSW już w 2012 roku, ale odezwało się do niego UFC. Oponentem Kubańczyka miał być Mamed Khalidov, z którym fighter uważa, że ma niedokończone sprawy!

– To kawał zawodnika, kawał sportowca. Mistrz KSW przez długi czas. Khalidov, mamy niedokończone sprawy, bądź tego świadom. Martin – zorganizuj ten pojedynek! Muszę walczyć z Khalidovem. Czy wygrasz, czy przegrasz, idę po ciebie. A po Khalidovie idę po legendę!

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0