st pierre chwali makhacheva

GSP wychwala Islama Makhacheva: „Miał mocne rozcięcie, pokazał serce do walki”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 czerwca 2024

Georges St Pierre uważa, że Islam Makhachev jest najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe. Popularny GSP mocno pochwalił mistrza dywizji lekkiej.

Georges St. Pierre to były mistrz organizacji UFC w kategoriach półśredniej i średniej. Doświadczony Kanadyjczyk skończył już karierę w MMA choć nie wyklucza startów w brazylijskim jiu-jitsu.

Popularny GSP w jednym z ostatnich materiałów video wypowiedział się na temat Islama Makhacheva. St. Pierre pochwalił poziom umiejętności Dagestańczyka.

Georges uważa, że w tej chwili Islam jest najlepszym zawodnikiem pound-for-pound. St. Pierre stwierdził, że dzięki walce z Dustinem Poirierem mistrz kategorii lekkiej jeszcze się rozwinie i stanie się lepszym fighterem.

– Myślę, że aktualnie Islam jest najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe. Głównie ze względu na jego ostatnie występy, które były niesamowite. Pokazał też serce do walki. W ostatnim pojedynku miał mocne rozcięcie na czole, a Poirier dał mu naprawdę twardą walkę. Popchnął go do samej krawędzi i myślę, że ta walka sprawi, iż Islam będzie jeszcze lepszy. Takie walki sprawiają, że zawodnik dalej się rozwija.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments