GROMDA 4 – Kruszyna i Kocur wchodzą do gry

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 lutego 2021

Ponad 2 metrowy olbrzym o 140 kg żywej wagi i uliczny, żołnierski watażka. Twardzi i hardzi bijocy gotowi na galę GROMDA 4: Walki na gołe pięści   Naturalny olbrzym o ponad 140 kg żywej wagi i uliczny, żołnierski watażka. KRUSZYNA oraz KOCUR wchodzą do gry zamykając skład uczestników extra fightów podczas gali GROMDA 4.   6 twardych i hardych bijoków. Kto z kim stanie do walki dowiemy się podczas czwartkowego losowania.  

GROMDA 4: Miasto Grzechu na żywo na http://gromda.tv/

Krwawy piątek już 26 lutego.

Już w piątek 26 lutego kibiców sportów walki czeka kolejny niezapomniany „Krwawy Piątek” z GROMDĄ! W cieszącej się coraz większą popularnością turniejowej formule walk na gołe pięści znów zmierzy się ośmiu śmiałków. Zwycięzca spotka się z mocno bijącym „VASYLEM” w starciu o 100 tysięcy złotych głównej nagrody. Transmisja gali tylko w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv! 

Jedno już jest pewne – GROMDA już zdążyła nieodwracalnie zmienić krajobraz sportów walki w Polsce. Nowatorski projekt Mateusza Borka (MB Promotions) i Mariusza Grabowskiego (Tymex Boxing Promotion) pozwolił doświadczonym promotorom boksu zawodowego konfrontować nieustraszonych wojowników na nowych zasadach. Dwóch zawodników spotyka się bez rękawic w mniejszym niż zazwyczaj ringu o wymiarach 4 x 4 metra. Walki toczą się do skutku, a wygrać można tylko przez nokaut lub poddanie.

Kolejne gale GROMDY cieszyły się coraz większą popularnością. Gwiazdami projektu zostali finaliści pierwszej edycji turnieju – Mateusz „DON DIEGO” Kubiszyn i Krystian „TYSON” Kuźma. Decydujące starcie dostarczyło niezapomnianych zwrotów akcji i zakończyło się nokautem na szarżującym „TYSONIE”. Na tej samej gali w nowej edycji turnieju błysnął „VASYL”, dając najlepszy dowód na to, że w tej formule naprawdę można „wrócić mocniejszym”.

Dodatkiem do kolejnej edycji turnieju będą także – zgodnie z gromdziarską tradycją – pojedynki specjalne. W „Extra Fightach” kibice będą mogli zobaczyć Piotra „CAPO” Półchłopka, który na GROMDZIE najpierw dzielnie próbował stawić czoła „TYSONOWI”, by na kolejnej gali efektownie pokonać „LODÓWĘ”. Znów pokaże się także Łukasz „GOAT” Parobiec, ale warto zwrócić szczególną uwagę na Bartłomieja „KRUSZYNĘ” Bielasa. Takiego giganta (210 cm wzrostu, 140 kg) jeszcze na GROMDZIE nie było!

Piątkowa gala będzie się także wyróżniać nową scenografią, która będzie nawiązywać do filmu „Sin City: Miasto Grzechu”. Gromdziarski „KRWAWY PIĄTEK” powita współczesnych gladiatorów również drobną zmianą przepisów. Losowanie par turnieju oraz „Extra Fightów” odbędzie się w czwartek podczas ceremonii ważenia. Każdy z uczestników gali pozna swojego rywala w tym samym momencie. 

Skład extra fightów:- Kacper „POLISH MACHINE” Miklasz 195cm 120kg
– Piotr „CAPO” Półchlopek
 185cm 104kg
– Łukasz „GOAT” Parobiec 190cm 115kg
– Daniel „HUNTER” Więcławski 
187cm 105kg
– Bartłomiej „KRUSZYNA” Bielas 210cm 140kg
– Kamil „KOCUR” Kot 
187cm 95kg

Gala GROMDA 4: KRWAWY PIĄTEK z drugą częścią turnieju eliminacyjnego i dodatkowymi „extra fightami” już w piątek 26 lutego. Transmisja tylko w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv za jedyne 19,99 zł!

GROMDA: nie ma miękkiej gry!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments