GROMDA 15 już w ten piątek! Zobacz oficjalny trailer gali [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 27 listopada 2023

Już w najbliższy piątek w Mieście Grzechu odbędzie się kolejna gala GROMDA, na której dojdzie do hitowej walki o pas.

GROMDA 15 to ostatnia w tym roku gala walk na gołe pięści. Kibice nie mogą doczekać się kolejnych emocjonujących sueprfightów, jak i licznych debiutów. W ringu pojawi się między innymi Dorian Darch, który w boksie mierzył się chociażby z Anthonym Joshuą. Fani doczekają się też w końcu pojedynku „Popka”.

Oprócz tego dojdzie też do kolejnej odsłony turnieju oraz hitowego main eventu. Mateusz Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego GROMDY. Po tym, jak zdobył go pokonując „Balboę”, przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Tym razem rywalem „Don Diego” będzie ulubieniec publiczności, Łukasz „Goat” Parobiec.

Zobacz trailer GROMDA 15!

Już dziś o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalna premiera filmowej zapowiedzi gali GROMDA 15. Trailer będziecie mogli obejrzeć klikając w poniższy odtwarzacz.

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy. Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony. Rodzinny gość, pracowity chłop czy życiowy fascynat dobrego w…dolu. Faceci, którzy lubią dostać po mordzie i wyładować adrenalinę w męski sposób.

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments